Alt yapı teknik ekibi tam kadro devam
Kocaelispor
21 Haziran 2019 Cuma 23:17

Alt yapı teknik ekibi tam kadro devam

İlimizin saygın iş insanlarından ve Nebil Uzun döneminde de yönetim kurulu üyeliği yapan Zeynel Abidin Akyol, Hüseyin Üzülmez’in de ekibinde yer aldı. Akyol, Tümer Uslu ile birlikte Kocaelispor’un alt yapısından sorumlu yöneticiliği görevine getirildi. Akyol, Kocaelispor’da alt yapı ekibinin tam kadro görevine devam edeceğini belirtti.

 

ÜRETMEYE DEVAM EDECEKLER

Yönetim olarak aldıkları ağır yükü en iyi şekilde taşıyacaklarına inandığını ifade eden Akyol şu şekilde konuştu: Kocaelispor alt yapısındaki çalışmalar hakkında bilgiler alıyoruz. Şu an için alt yapı ekibi ile ilgili bir sorun görünmüyor. Arkadaşlarımız tam kadro görevlerine devam edecek ve Kocaelispor için üretmeye devam edecekler.

 

HOCA KONUSU NETLEŞMEDİ

Yönetim olarak sık sık toplanıyoruz. Öncelikli amacımız transferi açmak. Başkanımız Hüseyin Bey bu anlamda yoğun mesai yapıyor. Açıkçası buna odaklanmış durumdayız. Teknik adam konusunda bir karar vermiş değiliz. Adı geçen teknik adam ya da adamlar gerçeği yansıtmıyor. Geçtiğimiz gün Futbol Şube Sorumlumuz Bahadır Bey de ifade etti. Zamanımız dar ve kısa zamanda çok iş bitirmek zorundayız.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kadir Öge: Vay be… Biz hariç herkes haklı!

Kocaelispor’da 5 sezon boyunca sol bekte forma giymiş Kadir Öge, ayrılış sürecini şu şekilde yorumladı: Görüşmeye ilk ben geldim. Görüşme Bekir Halefler’in çim halı tesislerinde oldu. Halefler “Bu sene para var, her şey farklı olacak, senin ile anlaşmak istiyoruz” dedi. Rakamlarda sıkıntı olmadı, biz de zorlamadık. Kendilerine “Benim belirli şartlarım var. Bunlar size uyar mı?” dedim. “Uyar” dediler. Hiçbir sorun olmadı. İsmail abi (Araç) “Kampa çıkarsın, 16 Temmuz Salı günü peşinatını alır, sözleşmeyi imzalarsın” dedi. “Tamam” dedim.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:11
06:04
13:16
17:04
20:05
21:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU