Başkanlık gelsin bu sene, kutlayalım Fethiye’de!
Kocaelispor
20 Mart 2019 Çarşamba 20:21

Başkanlık gelsin bu sene, kutlayalım Fethiye’de!

CHP Milletvekili ve Millet İttifakı’nın İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in doğum günü vesilesiyle 41 kişi Kocaelispor’a üye oldu.  Kendisi için çok anlamlı bir hediye olduğunu belirten Hürriyet, “Başkanlık ve şampiyonluk gelsin bu sene, kutlayalım Fethiye’de” dedi.

 

COŞKU İLE KARŞILANDI

CHP Milletvekili ve aynı zamanda Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e doğum günü dolayısıyla 41 kişi Kocaelispor’a üye oldu. Fuar içinde bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen programa CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız,  CHP Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Ulaş Yusuf Konyalı, CHP’li meclis üyesi adayları ve partililer katılım gösterdi. Fatma Kaplan Hürriyet aracından iner inmez gençler pasta ile yanına gelerek “Başkan Hürriyet” diye tezahüratta bulundular.

 

 

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kendisine yapılan bu sürprizden dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Sevdamız olan Kocaelispor’a 41 kişinin üye olmasıyla ilgili bir çalışma yapmış arkadaşlarımız.  Özellikle bugüne denk getirilerek bana doğum günü hediyesi olarak düşünmüşler.  41 arkadaşımıza hem Kocaelispor’a vermiş oldukları destekten dolayı, hem de bu kadar güzel düşünülmüş anlamlı hediye için hepsine teşekkür ediyorum.. Beni en mutlu eden hediyelerden birisi oldu. Başkanlık ve şampiyonluk gelsin bu sene, kutlayalım Fethiye’de” ifadelerini kullandı.

 

KOCAELİSPOR’A 41 KİŞİ ÜYE OLACAK

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Bugün değerli milletvekilimiz ve İzmit Belediye Başkanımız Fatma hanımın doğum günü. Arkadaşlarım, partim ve kendi adıma Fatma Hanımın doğum gününü kutluyorum. Nice sağlıklı yıllara. Başarılı bir milletvekilliği sonrası, başarılı bir belediye başkanlığı dönemi geçireceğini düşünüyorum. Fatma Hanımın doğum günü olduğu için bugün 41 kişiyi Kocaelispor’a üye olarak kaydettirmek için burada toplandık. 5 kişi benim imzamla kulübe üye olacaklar. Hayırlı olsun” dedi.

 

 

HEDEF BİN 41 KİŞİ

Sarıbay’ın ardından söz alan Kocaelispor Divan Kurulu Başkanı Özer Altan, “41 kişinin üyelik işlemlerinde herhangi bir sakınca yok. Gerekli işlemleri yaptık. Sayın vekilimizin doğum günü dolayısıyla 41 kişiyi kulübümüze üye olarak kaydediyoruz. Hedef bin 41. Vekilimiz zaten üye” diye konuştu.

 

ÖNCEDEN PLANLAMIŞTIK

Altan’ın ardından konuşan programı organize eden Mehmet Açık, “Meclis üyesi arkadaşlarımızla biz bugünü daha önceden planlamıştık. Fatma Hanım Kocaelispor’u çok sevdiği için Fatma Hanım’a verilebilecek en güzel hediyelerden biri kulüp üyeliği olur dedim” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:18
06:09
13:14
17:01
19:58
21:34

SÜPER LİG PUAN DURUMU