Haluk Bozo’dan hem teşekkür, hem de sitem
Kocaelispor
23 Eylül 2019 Pazartesi 18:52

Haluk Bozo’dan hem teşekkür, hem de sitem

Hodri Meydan tribün lideri Haluk Bozo basın toplantısında yaptığı açıklamada bilet fiyatlarından ve iç sahadaki canlı yayınlardan dem vurdu.

 

BİZİM ARTIK YAŞIMIZ GELDİ

Haluk Bozo açıklamasında şu şekilde konuştu: Değerli basın mensupları. Hodrimeydan zaten ekol. Avukat arkadaşlarımız, işveren arkadaşlarımız ile derneğimizin çıtasını yükseltmek için, tribün olarak özveri ve gayret ile çalışıyoruz. Bizim artık yaşımız geldi. Önümüzde gençlerimiz var. Onlara güzel bir tribün bırakmak istiyorum.

 

HODRİ MEYDAN’A SAHİP ÇIKILMALIDIR

Hodri Meydan tribünlere her zaman verdi. Maşallahımız var. 2 haftadır deplasman tribünleri arasında Hodri Meydan birinci seçiliyor. Hepimizin emekleri ile bunlar oluyor. Kentin dinamiklerine de büyük görevler düşüyor. Hodri Meydan’a sahip çıkılmalıdır. Tahir Başkanımızın da Hodri Meydan’a bakış açısı çok olumlu.

 

YANLIŞLARDA ELEŞTİRİMİZİ YAPACAĞIZ

Yönetimimizin yaptığı güzel şeylerini nasıl alkışlıyorsak, hatalarında da eleştirimizi yapacağız. Mesela öğrenci kardeşlerimizin bilet fiyatları yüksek. İç sahada maçların canlı yayınlanmasına da karşıyız. Bu işin Kocaelispor’a ne kadar katkı sağladığı bilinmiyor. Bence yayınlanmazsa kulübümüz daha çok gelir eder, atmosferimiz daha sağlam olur. Ancak deplasmanda böyle bir girişimi destekleriz.

 

ÖNCE ALT KATLAR DOLMALI

2-3 haftadır söylediğimiz bir şey var. Stadımız çok büyük. Bize göre alt katlar dolmadan üst tribünlerin açılmaması gerekiyor. Böyle olursa kulübümüz maçlarını daha az maliyetle yapar. Kayseri, Antalya, Malatya, Konya gibi Süper Lig takımlarının maraton tribün biletleri 20 lira. Tamam, Kocaelispor bir marka ama bu konuda biraz daha makul bir seviyeye çekilebilir.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:05
06:00
13:16
17:07
20:11
21:51