Hodri Meydan ayaklandı!
Kocaelispor
17 Mayıs 2018 Perşembe 15:10

Hodri Meydan ayaklandı!

Kocaelispor’un taraftar grubu Hodrimeydan, 2 hafta önce ihalesine girdiği ve kazandığı yeni dernek binasına girmeye gün sayarken, rekabet koşullarının oluşmaması ile nedeni ile iptal edildi. Bu karafa oldukça öfkelenen Hodrimeydan Taraftar Lideri Enver Güler açıklama yaptı.

 

CUMA NAMAZI SONRASI TOPLANIYORLAR

Hodri Meydan Taraftar Lideri Enver Güler “Geçtiğimiz günlerde Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak 15 gün önce ihalesine girdiğimiz ve kazandığımız, yıllardır böylesine güzel bir dernek yerimiz olsun çabaları yok sayılmıştır. Tüm taraftarımızın eşleriyle birlikte gelip güzel zaman geçireceği bu yere bugün ihaleyi yok sayıp, ihaleyi iptal eden İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan başkanın taraftar derneğimize ve tüm taraftarımıza bu tutumunu anlamış değiliz” açıklamasını yaptı.

 

REKABET ŞARTLARI OLUŞMAMIŞ

Güler, Spor41’e yaptığı özel açıklamada da “Ne zamandan beri böyle bir yer hayalimiz vardı. İki hafta önce ihaleyi kazandık ancak aldığımız haberle şok olduk. Rekabet şartları oluşmadığı için ihaleyi iptal etmişler. İyi de biz ihaleye girerken böyle bir şeyden bahseden olmadı. Bir kişi daha ihaleye girecekmiş ancak o kişi de gününü unutmuş ya da kaçırmış. Bu konu bizi bağlamaz ki… O yüzden bu yanlışın düzeltilmesini istiyoruz. Yarın Cuma Namazı sonrası bir araya geleceğiz” dedi.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum
default photo

Yazan: Mehmet KANPARA

Tribüncülükmü oynuyoruz yapılan herşey ortadadır.Sen kim oluyorsun da bu kadar emeğe hainlik yapıyorsun bu kadar insanın inancına saygısızlık yapıyorsun ayıp ayıp bu işleri bu hallere getirenler içinde senin gibi irlandalılarda var Serkan akoğlu...Fake hesapla yorum yapmak kişiliğinide göstermektedir.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo

Yazan: Serkan akoğlu

Kocaelisporluyum ama sonuna kadar destekliyorum bu kararınızı başkanım bu derneği kurmak isteyenler hodrimeydan falan değil zaten 1 senedir tribüncülük oynayanlar sadece

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo

Yazan: Halil İbrahim

Herşey anıtkabiri gecen hafta edilen ziyaretle oldu..ama olsun 24 Haziranda hepsi gidiyor merak buyurmayın dostlarım..Allah büyüktür.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:24
05:32
13:08
17:05
20:23
22:14

SÜPER LİG PUAN DURUMU