Hodrimeydan’dan ezber bozan, unutulmayacak bir iftar!
Kocaelispor
29 Mayıs 2018 Salı 00:12

Hodrimeydan’dan ezber bozan, unutulmayacak bir iftar!

Çarşı içinde müthiş coşku

 

DAHA ÖNCE BÖYLESİ OLMAMIŞTI 

Kocaelispor’un cefakar taraftar grubu Hodrimeydan unutulmaz bir iftar organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Esnafından işçisine politikacısından öğrencisine sporcusundan memuruna 7’den 70’e yüzlerce vatandaş birlikte oruç açtı. Çarşı merkezinde meşale yakan Kocaelispor taraftarının coşkusu her zamanki gibi çok yüksekti.

 

 

İZMİT ÇARŞI “YEŞİL SİYAH” SESLERİ İLE İNLEDİ

Fethiye Caddesi karşısı yürüyüş yoluna konuşlandırılan masa ve sandalyelerin tamamı dolarken, iftar esnasında ve iftarın ardından İzmit Çarşı, Kocaelispor lehine yapılan tezahüratlarla inledi. Ramazan Ayı’nın bir araya getirdiği Kocaelisporlular yolu bir süreliğine trafiğe kapadı. Meşale yakarak büyük bir coşku ile şehrin takımına destek veren taraftar her iki kaldırıma dizildi ve karşılıklı tezahürat yaptı. Son derece güzel görüntülere sahne olan Hodrimeydan’ın iftarı unutulmaz görüntüleri beraberinde getirirken, çarşı içinden geçen araç sahipleri de çaldıkları kornalarla Kocaelispor’a destek verdi.  

 

Spor41

 

FOTOĞRAFLARIN HAKLARI SPOR41'E AİTTİR... HABER AMAÇLI KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Galip Gündoğdu: 4 ya da 5. haftada hazır oluruz

Kocaelispor Teknik Direktörü Galip Gündoğdu, 0-0 sona eren Eyüpspor maçının ardından şu açıklamaları yaptı: Her zaman dediğim gibi, eksiklerimizi göreceğimiz, antrenman niteliği taşıyan bir maçtı. Topuk yaylası 1700 metre, bizim kamp yaptığımız yer ise 700 metre. Yoğun basınçtan biraz etkilendik ve ilk 10 dakika bocaladık. Ağır antrenmanların ardından böyle bir ortamda maç yapmak kolay değil. İyi bir takım ile oynadık, güzel bir maç oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:03
13:16
17:05
20:07
21:46

SÜPER LİG PUAN DURUMU