İzmit Belediyesi’nden çok şık hareket! Ahmet Akay yaşayacak!
Kocaelispor
10 Mayıs 2020 Pazar 14:50

İzmit Belediyesi’nden çok şık hareket! Ahmet Akay yaşayacak!

Gerçekleştirdiği etkinliklerle İzmit’te yitirdiğimiz birçok ismi unutturmayan İzmit Belediyesi, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden spor Kocaeli basınının duayen isimlerinden Ahmet Akay’ın adını, bir spor salonuna vererek yaşatacak

 

64 YAŞINDA ARAMIZDAN AYRILDI

Gerçekleştirdiği etkinliklerle kente mâl olmuş isimleri tekrar hatırlatarak unutturmayan İzmit Belediyesi, uzun yıllardır Kocaeli Gazetesinde spor muhabiri olarak görev yapan ve geçtiğimiz günlerde 64 yaşında vefat eden Ahmet Akay’ın ismini, bir spor salonuna verme kararı aldı. Alınan kararın ardından Akay’ın ismi, önümüzdeki günlerde İzmit Belediyesine ait bir spor salonuna verilerek, yaşatılacak.

 

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BELLİ OLACAK

Uzun yıllardır Kocaeli Gazetesinde spor muhabiri olarak görev yapan, özverisi ve çalışkanlığı ile örnek olan Ahmet Akay, geçtiğimiz hafta içi geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yummuştu. Basın camiasının sevilen isimlerinden olan Akay, Özgen ve Özlem isminde iki çocuk babasıydı. Alınan kararın ardından Akay’ın isminin hangi spor salonuna verileceği, önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31