Paşa Grubu: Biz buradayız... Yüzümüze konuşsunlar!
Kocaelispor
26 Mayıs 2019 Pazar 22:09

Paşa Grubu: Biz buradayız... Yüzümüze konuşsunlar!

Kocaelispor’un fanatik taraftar grubu Hodrimeydan’ın Mehmet Ali Paşa Mahallesi’ni temsil eden Paşa Grubu açıklama yaptı.

 

ZAFER ÖZTÜRK KONUŞTU

Grup adına söz alan Zafer Öztürk şunları söyledi: Bizim için sağda solda “Enver Güler katillerle geziyor” yazılıyor, ağza alınmayacak hakaretler ediliyor. Mahalle olarak bundan ciddi şekilde rahatsızlık duyuyoruz. Hiç sevemedim bu lanet olasıca sosyal medya işlerini. Bizi bize kırdırıyor. Malum olay bir anda gelişti, kimsenin hiçbir şeyden haberi olmadı. Ama adımız “Katiller” oldu.

 

 

O KADARLIK ADAMLAR

Mevzunun bizimle ne ilgisi var. Münferit yaşanan bir olayı genele yaymak ne kadar haysiyetli bir yaklaşım. Bunu klavye başından değil de yüzümüze söyleyebilecek bir delikanlının da olduğunu düşünmüyoruz. Biz buradayız... Bekliyoruz... Dediğimiz gibi bizden rahatsızlık duyan varsa da yerimiz yurdumuz bellidir. Ama böyle kaçak dövüşerek, erkekliğe yakışmayacak şekilde içini dökmeye çalışanlar bilsinler ki, o kadarlık değerleri vardır. Biz Kocaelispor’un peşinde köy köy, mahalle mahalle, şehir şehir dolaşmaya ve bu kulübü desteklemeye devam edeceğiz. Dediğimiz gibi bizim kimse ile işimiz olmaz. Bizle işi olan varsa da bilmek isteriz.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum
default photo

Yazan: Paşalı apo

Adam diye yazılır zafer diye okunur.M.A.PASA

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo

Yazan: Neco

Zafer Öztürk adam gibi adamdir abidir kardeştir candir.boyle saçma yakiştirmalar yakişmaz paşa nin efendilerine. Yoksa agir bedeller odersiniz.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo

Yazan: Berkay savaş (şepidi)

Aksini düşünen dilsiz şeytandır Zafer Öztürk abi adamsın herzaman omuzomuza abi kardeş yürüceğiz arkandan....

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo

Yazan: umut şimşek

zafer öztür herzamankş gibi adaletli konuşmuş

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo

Yazan: Şaban pir

Olayları bireysellikten çıkartıp mahalleleri karşı karşıya getirmeye çalışmak kimseye yarar getirmez

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Gökdeniz’in köyü Ballar, koronayı yendi!

Kocaelispor’dan Antalyaspor’a transfer olan genç futbolcu Gökdeniz Bayrakdar’ın köyü olan Kandıra Ballar Köyü, 16 Mayıs’ta karantina altına alınmıştı. Covid-19 salgını nedeni ile vakaların görülmesi köye giriş ve çıkışın yasaklanmasını da beraberinde getirdi. 5 günlük karantina süresi Hıfzıssıhha Kurulu’nun toplantısının ardından 14 güne çıkarılan köyde teyakkuz ilan edilmişti. Ancak gelen son haberler çok iyi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:14
05:26
13:09
17:07
20:30
22:24