Volkan Özön’ün listesi şekilleniyor
Kocaelispor
03 Haziran 2019 Pazartesi 20:18

Volkan Özön’ün listesi şekilleniyor

Kocaelispor’da genel kurula sayılı günler kaldı. 14 Haziran’dan mali ve seçimli olağan üstü genel kurul öncesi resmi aday Volkan Özön yönetim çalışmalarına devam ediyor.

 

YAVUZ'DAN DAHA SES YOK

Avukat ve iş adamı arkadaşlarının yanında 1937 Seka’nın kulüp başkanı ve ilimizin en önemli ortopedistlerinden Adem Aydın ve Kocaelispor’a sponsor olan Yatsan bölge bayi iş insanı Haşmet Uçar da Özön’ün yönetiminde yer alacak. Özön, mevcut kongre üyelerinden kuracağı geçici yönetim ile başkan olursa, sürecin devamında asil yöneticiler Kocaelispor'a üye yapılacak ve olağanüstü genel kurul kararı alındıktan sonra asil üyeler Kocaelispor'un resmi yönetimi olacak. Mevcut başkan Bahri Yavuz’dan henüz resmi bir adaylık açıklaması yapılmış değil. Ancak Ceyhun Hoşdil, Çağrı Alpaslan, Mesut Volkan Sezgin, İsmail Kolaylı, Profesör Doktor Cumhur Cevdet Kesemenli, Hakan Coştu ve Sait Ertuğ gibi isimlerin “Aday olursa” Yavuz’un listesinde tekrardan yer alacağı tahmin ediliyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kadir Öge: Vay be… Biz hariç herkes haklı!

Kocaelispor’da 5 sezon boyunca sol bekte forma giymiş Kadir Öge, ayrılış sürecini şu şekilde yorumladı: Görüşmeye ilk ben geldim. Görüşme Bekir Halefler’in çim halı tesislerinde oldu. Halefler “Bu sene para var, her şey farklı olacak, senin ile anlaşmak istiyoruz” dedi. Rakamlarda sıkıntı olmadı, biz de zorlamadık. Kendilerine “Benim belirli şartlarım var. Bunlar size uyar mı?” dedim. “Uyar” dediler. Hiçbir sorun olmadı. İsmail abi (Araç) “Kampa çıkarsın, 16 Temmuz Salı günü peşinatını alır, sözleşmeyi imzalarsın” dedi. “Tamam” dedim.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:11
06:04
13:16
17:04
20:05
21:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU