3 yıl sonra AÇILDI!
Kocaelispor
10 Kasım 2020 Salı 22:48

3 yıl sonra AÇILDI!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaelispor’un 3 sezondur maçlarını oynadığı Kocaeli Stadı’nın resmi açılışını yaptı "Aslında 3 yılı buldu ve orada maçlar oynanıyordu ama resmi açılışı yapmak nasip olmadı. 3 sezondur Kocaelispor’un futbol maçlarının oynandığı bu muhteşem eserin resmi açılışını yapmak ancak bugüne nasip oldu." Dedi.

 

KOCAELİSPOR, YENİ STADIN HAKKINI VERİYOR

Gençlik ve sporda 153 milyon liralık bir yatırımla TOKİ tarafından şehre kazandırılan 33 bin kişilik Kocaeli Stadı’nın resmi açılışını yaptıklarını anlatan Erdoğan "Aslında 3 yılı buldu ve orada maçlar oynanıyordu ama resmi açılışı yapmak nasip olmadı. Bu açılışlarla beraber resmi açılışı yapmış olalım. 3 sezondur futbol maçlarının oynandığı bu muhteşem eserin resmi açılışını yapmak ancak bugüne nasip oldu. Kocaelispor'un yeni stadın hakkını verdiğini görmekten de ayrıca memnuniyet duyuyorum. Bu sene şampiyon olarak bir üst lige yükselen Kocaelispor'umuza Ziraat Türkiye Kupası'nda da başarılar diliyorum" dedi. 

           

DİĞER HABERLER

KONU KAPANMIŞTIR!

Kocaeli MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, Hodri Meydan’ın Belediye İş Hanı dördüncü katındaki yeni ofisinde önemli açıklamalar yaptı. Sancaklı, Kocaelispor’a geçmişte yarattığı faydalarını ilk kez anlatırken, Aziz Yıldırım imzalı resmi açıklamayı okudu. Yıldırım’ın alacağının 1.5 milyondan 3.3 milyona çıktığını belirten Sancaklı “Benim kim olduğumu, Kocaelispor için neler yaptığımı bilirler. Ciğeri beş para etmeyen insanlar beni eleştirecek, bana hain diyecek he! O kişilerin alnını nasıl karışlarım kimse anlamaz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:08
07:55
13:00
15:26
17:42
19:17