Selahaddin Dinçel: Benim derdim Hüseyin Üzülmez ile!  
Kocaelispor
28 Kasım 2020 Cumartesi 22:37

Selahaddin Dinçel: Benim derdim Hüseyin Üzülmez ile!  

Kocaelispor’da geride bıraktığımız sezonun en tartışılan isimlerinden, özellikle futbolcular ile arası hayli açılan ve kafayı kulüp personeline takacak kadar kendisini küçük duruma düşüren Selahaddin Dinçel, Gölcükspor – Erokspor maçının ardından konuştu. Dinçel’in gündeminde Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez vardı. Dinçel “Sıkıştıkça birilerine çamur atıyor, yalan söylemekten, iftira atmaktan çekinmiyor. Onunla istediği yerde, istediği zaman programa çıkabilirim… Hodri Meydan” dedi.

 

ADAMIN HERKESLE ARASI KÖTÜ

Bu sezon Erokspor’u çalıştıran, Kocaelispor’dan olaylı bir şekilde ayrılan, Kartepe kampında resmen ruh sağlığı olumsuz etkilenen, sezon öncesindeki transferlere doğru düzgün müdahil olamayan, ancak kendisi de sütten çıkmış ak kaşık olmayan Selahaddin Dinçel, Gölcükspor ile oynanan maçın ardından Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez’e verdi veriştirdi. 

 

İFTİRA, YALAN, HER ŞEY VAR

Kocaelispor camiası zarar görmesin diye sustuğunu ifade eden Dinçel şu şekilde konuştu: Kocaelispor camiası zarar görmesin diye hiç konuşmadım. Benim derdim Hüseyin Üzülmez ile. Ona kızıp Kocaelispor sevdamdan vazgeçmem. O sıkıştıkça hep birilerine çamur atıyor. Herkesle arası kötü. Kocaelispor’dan ayrılırken sadece fikir ayrılığı beyanında bulundum. Ancak durum kesinlikle sanıldığı gibi değildi. Ne hikmet ki Hüseyin Üzülmez biz ayrıldıktan sonra hakkımızda iftira, yalan niteliğinde inanılmaz söylemlerde bulundu. Kısacası kendisine yakışanı yaptı!

 

TARAFTARIN ÖNÜNE ATTI

Bu sadece benimle ilgili de değil. Ocak 2020’de Gökdeniz Bayraktar, Temmuz 2020’de Burak Süleyman taraftarın önüne atıldı. Ekim 2020’de de Selahaddin Dinçel taraftarın önüne atıldı. Bunları kabul etmemekle birlikte bugüne kadar konuşmadık. Sezon başında bir kongre boşluğumuz vardı. Pandemi nedeniyle kongreler zamanında yapılamadı. Eski yönetim devam etmeme kararı almıştı. O dönemde oluşan yönetim boşluğunu Hüseyin Üzülmez tek başına doldurmuştur.

 

MENAJERLERİ İLE İŞ BİRLİĞİ!

Hüseyin Üzülmez “Danışmanım” dediği, “Danışıyorum” dediği bazı menajerler vasıtasıyla transfer yüzdesinin çok önemli bir kısmını kimseye danışmadan tek başına yapmıştır. Bu nettir, doğrudur. Bizim ağzımızdan yalan çıkmaz. Yalanla, iftirayla, çamur atmayla hiç işimiz yok. O kadar çok konuşulacak şey var ki. Ama bu Kocaelispor’a zarar verebilir. Hüseyin Üzülmez ile istediği zaman, istediği yerde ve istediği basının önünde bir spor programına benimle teke tek çıksın. Gelmeye hazırım. Karşımızda Hodri Meydan olsun, jüri olsun. Kocaelispor camiasının önünde bire bir konuşalım.

 

SIKIŞTIĞINDA BİRİLERİNE ÇAMUR ATIYOR

Sezon başı transfer süreci, kamp döneminde neler yaşanmış, Burak Süleyman sorunu; ayrılışı-kalışı, geçen seneki sorunları, ne varsa... Kocaelispor gibi bir kulübün başkanı neler yaptı, bizi nelerle itham etti. Ama bizim vicdanımız rahat, başımız dik, alnımız ak. Kocaeli’de yakaladığımız dostlukları şu gün de devam ettiriyoruz. Hüseyin Üzülmez herkesle sorun yaşıyor, herkese iftira atıyor, sıkıştığı anda birilerine çamur atıyor. Bunu yapmaktan sıkılmıyor, yalan söylemekten çekinmiyor. İnanılmaz bir kişi!

 

BİŞİ KİŞİ YÜZÜNDEN!

Ayrıca ayrıldıktan sonra da Kocaelispor’u takip ettim. Takımın benden sonraki oyun anlayışıyla ilgili yorum yapmam doğru olmaz. Ben Kocaelisporluyum. Kocaelispor sevdalısıyım. Kocaelispor’un başarılı olmasını da canı gönülden istiyorum. Çünkü ben orada güzellikler yaşadım. Bir kişi yüzünden Kocaelispor sevdasından vazgeçecek değilim. Benim derdim sadece Hüseyin Üzülmez ile!

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:26
08:11
13:23
15:57
18:14
19:47