12'ler bol gollü başladı!
Amatör Futbol
08 Eylül 2019 Pazar 14:50

12'ler bol gollü başladı!

İzmit Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda oynanan U-12 maçlarında heyecan ve çekişme vardı. İlk haftası tamamlanan ligde goller yağmur gibi geldi.

 

SERDAR GB. AÇILIŞ MAÇINI KAZANDI

U-12’lerde Kağıtçı Stadı’nda toplam 12 maç vardı. C Grubu’nda mücadele eden Başiskele Damlarspor ile Serdar Gençlerbirliği günün açılış maçında karşı karşıya geldi. Çekişmeli ve gollü geçen mücadeleyi Serdar Gençlerbirliği 5-1 kazandı. Bu stattaki ikinci karşılaşmada ise B Grubu’nda mücadele veren Yılmazspor, sahasında İlimtepe Kullarspor 1975 karşısında varlık gösteremedi. Maçın başından sonuna kadar üstün olan İlimtepe  Kullarspor 1975, müsabakayı 13-0 kazandı ve günün en farklı skorunu elde etti.

 

BAĞÇEŞME DE ÇEKİLDİ

Günün üçüncü karşılaşması, Bağçeşmespor ligden çekildiği için oynanamadı ve maçı İzmit Futbol Kulübü 3-0 hükmen kazandı. Günün dördüncü maçında da, B Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Kocaeli Güneşspor ile Arslanbey Gençlerbirliği karşı karşıya geldi. Kıyasıya çekişme içinde geçen mücadele, karşılıklı atılan gollerle 1-1 bitti. B grubunda mücadele veren 41 Futbol Kulübü ile Kocaeli Yenişehir arasında oynanan karşılaşmada ise rakibine oran ile daha iyi oynayan İzmit Belediyespor maçı 3-2 kazandı.

 

YENİ KOCAELİSPOR GALİP

Mehmet Ali Kağıtçı’da heyecan içinde oynanan D Grubu maçında da Üçyoldoğuspor ile Yeni Kocaelispor çekişmesi nefes kesti. Karşılıklı ataklar içinde geçen mücadelenin sonunda karşılaşmayı Yeni Kocaelispor maçı 3-1 kazandı, 3 gol de Ege’den geldi. A Grubu’nda mücadele veren Yeşilovaspor, Kocaeli Marmara Gençlikspor karşısında rahat bir mücadele verdi. Kıran kırana mücadele şeklinde geçen maçta da Yeşilovaspor, Kocaeli Marmara Gençlikspor’u 3-1 yendi.

 

BAŞİSKELE DAMLAR: 1

SERDAR G.BİRLİĞİ: 5

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (C Grubu)

HAKEM: Enes Bayraktar

BAŞİSKELE DAMLAR:  Kayra**, Arda***, Ulaş**, Berat**, Ahmet**, Yusuf** (Ahmet**), Arda Serim***, Halil**

SERDAR GB: Adem***, Hamza**, Orhan** (Alihan), Can Ahmet** (Tolga), Efe**, Beytullah**, Kaan** (Ensar**) , Ercan** (Mert **)

GOLLER: Beytullah (2), Can Ahmet, Orhan, Ercan (Serdar GB), Ulaş (Damlar)

NOT: Ulaş penaltı kaçırdı

 

YILMAZSPOR: 0

İLİMTEPE KULLAR 1975: 13

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (B Grubu)

HAKEM: Can Uğur Gençer

YILMAZSPOR: Utku***, Aslanbey**, Abdülkadir**, Muhammet Yeşil**,  Muhammet Ali**, Kadir Can**, Muhammet Mustafa**, Hakan**

İLİMTEPE KULLARSPOR: 1975: Emir **(Enes **), Halil **(Bekir **), Mert ** (Burak ***), Melih *** (Kaan **), Furkan ** (İsmail **), Şenol ***, Ahmet ***, Numan ***
GOLLER: Halil (2), Burak (2), Kaan (2), Furkan (2), Numan (2), Ahmet (3), Şenol

 

 

KOCAELİ GÜNEŞSPOR: 1

ARSLANBEY GB: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (B grubu)

HAKEM: Enes Bayraktar

KOCAELİ GÜNEŞSPOR: Alperen ***, Eymen **, Melih Gazi **, Mehmet Çelebi **, Utku **, Ömer Polat **, Efe ** (Hasan), Emin ** (Poyraz **)

ARSLANBEY GB: Yasin ***, Emre **, Selman **, Umut ***, Mustafa ***, Resul ** (Ömer Talha), (Berkay(, Murat **, Abdullah **( Ömer Yiğit**)

GOLLER: Ömer Berat, Mustafa

 

41 FUTBOL KULÜBÜ: 7

KOCAELİ YENİŞEHİR: 3

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (B Grubu)

HAKEM: Umutcan Gaygusuz

41 FUTBOL KULÜBÜ: Emir***, Bedirhan*** (Emir Berat), Çınar***, Sarp***, Furkan Emir** (Uras), Samet** (Yağız*), Yiğit***, Bilal*** (Eren*)

KOCAELİ YENİŞEHİR: Furkan** (Eymen), Emir**, Bedirhan **(Tunahan*), Ayberk***, Yavuz**, Muhammet** (Ali Enes*), Ali**, İbrahim***

GOLLER Emir Berat (2), Samet (2), Yağız, Çınar (2), Emir (2), Ali Enes

 

İZMİT BELEDİYESPOR: 3

KOCAELİ 1937 SEKASPOR: 2

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (C Grubu)

HAKEM: İrfan Şentürk

İZMİT BELEDİYESPOR: Abdullah***, Berat***, Ege***, Behlül*** (Buğra**), Sinan***, Berke***, Ahmet*** (Mehmet**), Hakan***

KOCAELİ 1937 SEKASPOR: Ali Ensar**, Bilal***, İrfan**, Ege**, Berk**, Ensar***, Eyüp**, Kaan**

GOLLER: Behlül (3) (İzmit Belediye), Bilal (2) (Seka)


YEŞİLOVASPOR: 3

KOCAELİ MARMARA GENÇLİK: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (A Grubu)

HAKEM: İrfan Şentürk

YEŞİLOVASPOR: Egemen**, (Hamza**), Levent***, Hamzacan*** (Muhammet*), Esat** (Berke*), Mustafa** (İnanç*), Melih** (Soner), Umut *** (Ayberk*), Halit***

KOCAELİ MARMARA GENÇLİK: Yiğit***, Eren***, Çınar***, Batuhan*** (Yalçın), Buğra*** (Kuzey*), Ertuğrul **(Yusuf*), Efe** (Kaan*), Alperen***

GOLLER: Levent, Esat, İnanç, Yalçın

 

ÜÇYOLDOĞUSPOR: 1

YENİ KOCAELİSPOR: 3

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (D grubu)

HAKEM: Umutcan Gaygusuz

ÜÇYOLDOĞUSPOR: Berkay, Ömer (Hasan), Ahmet (Tunahan), Kerem (Tolga), Furkan, Erdi, Berke, Hamza

YENİ KOCAELİSPOR: Alper***, Enes Bilal*** (Tunahan***), Umut*** (Talha***), Ferhat*** (Furkan***), İsmail***, Ege***, Ensar***, Tayyip*** (Enes Demir***)

GOL: Ege (3), Hamza

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:57
06:38
13:05
16:31
19:09
20:38

SÜPER LİG PUAN DURUMU