12'ler bol gollü başladı!
Amatör Futbol
08 Eylül 2019 Pazar 14:50

12'ler bol gollü başladı!

İzmit Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda oynanan U-12 maçlarında heyecan ve çekişme vardı. İlk haftası tamamlanan ligde goller yağmur gibi geldi.

 

SERDAR GB. AÇILIŞ MAÇINI KAZANDI

U-12’lerde Kağıtçı Stadı’nda toplam 12 maç vardı. C Grubu’nda mücadele eden Başiskele Damlarspor ile Serdar Gençlerbirliği günün açılış maçında karşı karşıya geldi. Çekişmeli ve gollü geçen mücadeleyi Serdar Gençlerbirliği 5-1 kazandı. Bu stattaki ikinci karşılaşmada ise B Grubu’nda mücadele veren Yılmazspor, sahasında İlimtepe Kullarspor 1975 karşısında varlık gösteremedi. Maçın başından sonuna kadar üstün olan İlimtepe  Kullarspor 1975, müsabakayı 13-0 kazandı ve günün en farklı skorunu elde etti.

 

BAĞÇEŞME DE ÇEKİLDİ

Günün üçüncü karşılaşması, Bağçeşmespor ligden çekildiği için oynanamadı ve maçı İzmit Futbol Kulübü 3-0 hükmen kazandı. Günün dördüncü maçında da, B Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Kocaeli Güneşspor ile Arslanbey Gençlerbirliği karşı karşıya geldi. Kıyasıya çekişme içinde geçen mücadele, karşılıklı atılan gollerle 1-1 bitti. B grubunda mücadele veren 41 Futbol Kulübü ile Kocaeli Yenişehir arasında oynanan karşılaşmada ise rakibine oran ile daha iyi oynayan İzmit Belediyespor maçı 3-2 kazandı.

 

YENİ KOCAELİSPOR GALİP

Mehmet Ali Kağıtçı’da heyecan içinde oynanan D Grubu maçında da Üçyoldoğuspor ile Yeni Kocaelispor çekişmesi nefes kesti. Karşılıklı ataklar içinde geçen mücadelenin sonunda karşılaşmayı Yeni Kocaelispor maçı 3-1 kazandı, 3 gol de Ege’den geldi. A Grubu’nda mücadele veren Yeşilovaspor, Kocaeli Marmara Gençlikspor karşısında rahat bir mücadele verdi. Kıran kırana mücadele şeklinde geçen maçta da Yeşilovaspor, Kocaeli Marmara Gençlikspor’u 3-1 yendi.

 

BAŞİSKELE DAMLAR: 1

SERDAR G.BİRLİĞİ: 5

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (C Grubu)

HAKEM: Enes Bayraktar

BAŞİSKELE DAMLAR:  Kayra**, Arda***, Ulaş**, Berat**, Ahmet**, Yusuf** (Ahmet**), Arda Serim***, Halil**

SERDAR GB: Adem***, Hamza**, Orhan** (Alihan), Can Ahmet** (Tolga), Efe**, Beytullah**, Kaan** (Ensar**) , Ercan** (Mert **)

GOLLER: Beytullah (2), Can Ahmet, Orhan, Ercan (Serdar GB), Ulaş (Damlar)

NOT: Ulaş penaltı kaçırdı

 

YILMAZSPOR: 0

İLİMTEPE KULLAR 1975: 13

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (B Grubu)

HAKEM: Can Uğur Gençer

YILMAZSPOR: Utku***, Aslanbey**, Abdülkadir**, Muhammet Yeşil**,  Muhammet Ali**, Kadir Can**, Muhammet Mustafa**, Hakan**

İLİMTEPE KULLARSPOR: 1975: Emir **(Enes **), Halil **(Bekir **), Mert ** (Burak ***), Melih *** (Kaan **), Furkan ** (İsmail **), Şenol ***, Ahmet ***, Numan ***
GOLLER: Halil (2), Burak (2), Kaan (2), Furkan (2), Numan (2), Ahmet (3), Şenol

 

 

KOCAELİ GÜNEŞSPOR: 1

ARSLANBEY GB: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (B grubu)

HAKEM: Enes Bayraktar

KOCAELİ GÜNEŞSPOR: Alperen ***, Eymen **, Melih Gazi **, Mehmet Çelebi **, Utku **, Ömer Polat **, Efe ** (Hasan), Emin ** (Poyraz **)

ARSLANBEY GB: Yasin ***, Emre **, Selman **, Umut ***, Mustafa ***, Resul ** (Ömer Talha), (Berkay(, Murat **, Abdullah **( Ömer Yiğit**)

GOLLER: Ömer Berat, Mustafa

 

41 FUTBOL KULÜBÜ: 7

KOCAELİ YENİŞEHİR: 3

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (B Grubu)

HAKEM: Umutcan Gaygusuz

41 FUTBOL KULÜBÜ: Emir***, Bedirhan*** (Emir Berat), Çınar***, Sarp***, Furkan Emir** (Uras), Samet** (Yağız*), Yiğit***, Bilal*** (Eren*)

KOCAELİ YENİŞEHİR: Furkan** (Eymen), Emir**, Bedirhan **(Tunahan*), Ayberk***, Yavuz**, Muhammet** (Ali Enes*), Ali**, İbrahim***

GOLLER Emir Berat (2), Samet (2), Yağız, Çınar (2), Emir (2), Ali Enes

 

İZMİT BELEDİYESPOR: 3

KOCAELİ 1937 SEKASPOR: 2

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (C Grubu)

HAKEM: İrfan Şentürk

İZMİT BELEDİYESPOR: Abdullah***, Berat***, Ege***, Behlül*** (Buğra**), Sinan***, Berke***, Ahmet*** (Mehmet**), Hakan***

KOCAELİ 1937 SEKASPOR: Ali Ensar**, Bilal***, İrfan**, Ege**, Berk**, Ensar***, Eyüp**, Kaan**

GOLLER: Behlül (3) (İzmit Belediye), Bilal (2) (Seka)


YEŞİLOVASPOR: 3

KOCAELİ MARMARA GENÇLİK: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (A Grubu)

HAKEM: İrfan Şentürk

YEŞİLOVASPOR: Egemen**, (Hamza**), Levent***, Hamzacan*** (Muhammet*), Esat** (Berke*), Mustafa** (İnanç*), Melih** (Soner), Umut *** (Ayberk*), Halit***

KOCAELİ MARMARA GENÇLİK: Yiğit***, Eren***, Çınar***, Batuhan*** (Yalçın), Buğra*** (Kuzey*), Ertuğrul **(Yusuf*), Efe** (Kaan*), Alperen***

GOLLER: Levent, Esat, İnanç, Yalçın

 

ÜÇYOLDOĞUSPOR: 1

YENİ KOCAELİSPOR: 3

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı (D grubu)

HAKEM: Umutcan Gaygusuz

ÜÇYOLDOĞUSPOR: Berkay, Ömer (Hasan), Ahmet (Tunahan), Kerem (Tolga), Furkan, Erdi, Berke, Hamza

YENİ KOCAELİSPOR: Alper***, Enes Bilal*** (Tunahan***), Umut*** (Talha***), Ferhat*** (Furkan***), İsmail***, Ege***, Ensar***, Tayyip*** (Enes Demir***)

GOL: Ege (3), Hamza

DİĞER HABERLER

Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz

Tam 14 yıl sonra Süper Amatör Lig’e adını yazdıran Arslanbey Organize Sanayispor’da teknik adam Savaş Demir duygularını şu şekilde tarif etti: Tarif edilemeyen mutluluk ve emeğin karşılığı. Alın teri, hem de son damlasına kadar. İyi ki varsınız çocuklar. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz. Beni hiç üzmediniz, hoca bildiniz abi bildiniz, ben de sizleri kardeşim, ailem bildim. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:39
13:25
16:25
18:50
20:19