Adnan Sak'tan alkışlanacak açıklama
Amatör Futbol
02 Kasım 2018 Cuma 10:00

Adnan Sak'tan alkışlanacak açıklama

Bizi hırsımız kazanma hırsı değil, iyi, ahlaklı ve topluma faydalı insanlar yetiştirme hırsıdır

 

DİLOVASI İÇİN BİR ŞANS

İlimizin geniş bir kesim tarafından sevilen ve sayılan spor adamlarından, Dilovası Belediyespor Başkanvekili Adnan Sak, sportif başarının araç olduğunu asıl amaçlarının spora ve spor gençliğine hizmet etmek olduğunu belirtti.

 

İLGİLENMEMİZ GEREKEN KONU SORUNLARLA MÜCADELE

Adnan Sak Spor41'e yaptığı açıklamada dikkate değer konulardan bahsetti ve şu ifadelere yer verdi: İlimiz amatör liglerinde yaşanan sorunlar herkes tarafından biliniyor. Dilovası Belediyespor olarak sahamızda maçlarımızı oynama şansımız yok. Bakım bitene kadar Tavşancıl’da ter dökeceğiz. Şiddetten ve küfürden ne kadar uzak kalmak istesek de insanoğlu hatalar yapabiliyor. Ancak sorunlarla yaşamak yerine bu sorunlardan nasıl kurtuluruz, bununla ilgilenmemiz lazım.

 

BU DUYGUDAN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ!

Başkanımız Recep Bey ve yönetimimiz ile birlikte içinde bulunduğumuz duygu maç kazanma hırsı değil, sporcu kazanma hırsıdır. Maç her zaman kaybedilir ancak insan kaybettiğin zaman bir daha geriye dönmen kolay olmuyor. Kısacası gençlerimize hizmet etmenin önemini kavramalıyız. Ne kadar evladımızı spora yönlendirirsek yarınlarımızı daha da garanti altına almış oluruz. Dilovası Belediyespor olarak bu şiardan asla vazgeçmeyeceğiz.

 

BELKİ DE EN CENTİLMEN KULÜBÜZ

Centilmenlik konusuna gelince… Sanırım Dilovası Belediyespor bu anlamda diğer kulüplerin önündedir. Buraya gelen hiçbir misafirimize en ufak bir saygısızlık yapmadığımız gibi elimizden gelen desteği de vermeye çalışıyoruz. Neticesinde sporda devamlılık esastır. Her zaman bir birimize rakip olacağız, rakiplerimiz buraya gelecek, bizler de oralara gideceğiz.

 

İŞİMİZ DOST KAZANMAK

Son oynadığımız ve 2-2 sona eren Kullarspor maçı mesela… Rakibimiz taraftarı ile geldi, attıkları gollerden sonra sevindi, bitime 3 dakika kala buldukları golün ardından puan da alarak Dilovası’ndan ayrıldı. Rakibimizi mücadelesinden ötürü tebrik ettik. 1. Amatör Lig B Grubu bence diğer gruplardan daha zor. Bu grupta başarılı olacağız. Ama olamasak da insan, dost kazanacağız. Buna tüm samimiyetim ile inanıyorum.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo

Yazan: Adnan Sak

Kullar Spor'un çok değerli Başkan yönetim ve taraftarını sahamızda ağırlamaktan ve tanımaktan onur duyduk, mutlu olduk. Biz de sizlere tesekur ediyor tekrar tebrik ediyoruz.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo

Yazan: KULLAR SPOR TARAFTAR GRUBU

KULLARSPOR TARAFTAR GRUBU OLARAK CENTİLMEN VE MİSAFİRPERVER DAVRANIŞINIZ’DAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ...

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:12
06:53
13:18
16:45
19:23
20:52

SÜPER LİG PUAN DURUMU