Altın Kiraz turnuvası Eylül’de düzenlenecek
Amatör Futbol
23 Mayıs 2020 Cumartesi 12:15

Altın Kiraz turnuvası Eylül’de düzenlenecek

Körfez ilçede ve ilimizde marka haline gelen Altın Kiraz Futbol Turnuvası’nın 9.’su büyük bir aksilik olmazsa Eylül ayında düzenlenecek.

 

KİM DERDİ?

Her yıl düzenlediği görkemli organizasyonlarla Körfez ilçeye renk ve vizyon katan Altın Kiraz Futbol Turnuvası Koordinatörü Metin Özkan, Covid-19 salgını nedeni ile turnuvanın başlangıç tarihinin uzadığını belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Ülkemiz ve tüm dünya, tarihin en ilginç imtihanlarından birisini veriyor. Bundan 2-3 ay önce kim derdi “Dünya evine kapanacak, ekonomi duracak, üretim duracak, salgın yüzbinlerce insanın ölümüne neden olacak, süper güç denilen ülkeler çaresiz kalacak” diye.

 

ERTELEMİŞTİK

Bu gerçek spora da çelme taktı. Dünya’da sportif organizasyonların tamamı durdu ve ligler tescil edildi. Ülkemizdeki spor organizasyonları da iç işleri bakanlığının genelgesi ile durduruldu. Bizler de her yıl Nisan-Mayıs gibi başlattığımız Altın Kiraz Futbol Turnuvası’nın 9.’sunu ileri bir tarihe erteledi. Her şey yolunda giderse turnuvamızı Eylül ayında yapmayı planlıyoruz.

 

AHMET AKAY İÇİN ÖZEL ETKİNLİĞİMİZ OLACAK

Altın Kiraz’ın, Körfez ilçenin ve Kocaeli’nin markasına daha da değer katmak için başından sonuna kadar iyi bir organizasyonla daha şehrimizi buluşturmak istiyoruz. Tabii ki gazeteci büyüğümüz Ahmet Akay’ı da kesinlikle unutmadık. Basınımız ile birlikte merhum Ahmet abimiz için özel bir etkinliğimiz olacak. Ahmet abimize Allah’tan rahmet diliyor, kederli ailesinin başsağlığı diliyorum.  

 

Spor41

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31