Aydın ve Ağa, kulüplerin sorunlarını dinledi
Amatör Futbol
27 Kasım 2019 Çarşamba 23:36

Aydın ve Ağa, kulüplerin sorunlarını dinledi

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın ve Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Hasan Doğan Amatör Evinde, Amatör Süper Lig’deki 18 ve 1. Amatör Lig’de de mücadele eden 40 kulüp başkanı ile yemekte bir araya

 

SORUNLARINI AKTARDILAR

KASKF Başkanı Murat Aydın açış konuşması yaparken tüm başkanların sorunlarını ve isteklerini tek tek not alarak sıkıntıları yetkili makamlara ileteceğini bildirdi. Aydın konuşmasında “Bizler sorunları çözmek için buradayız. Bundan sonraki toplantıda taban birlikleri başkanları ve yöneticiler olacak. Şimdi sorunlarınızı dile getirmek size düşüyor” dedi.

 

Kulüpler, Aydın ve Ağa’nın daveti üzerine yemeğe geldi ve bol bol dertleştiler

 

KONUŞARAK ÇÖZÜLMEYECEK HİÇ BİR ŞEY YOK

Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa “Statlarda bazen çok üzücü olaylar yaşanıyor. Herkesin daha duyarlı olmasını bekliyorum. Hepimiz hata yaparız. Ben her zaman KASKF spor ailesinin yanındayım. Sorunları konuşarak burada çözmemiz lazım. Ben de biliyorum bazen çok haklısınız ama talihsiz olaylar gelince bütün sorunlarda başta Başkanım Murat Aydın’a ve bana yapılan sözlü saldırılar bizleri çok üzüyor” dedi.

 

Amatör Süper Lig’deki 18 ve 1. Amatör Lig’deki 40 kulüp başkanı ile yemekte bir araya geldi. Sorunlar anlatıldı, bol bol not alındı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:19
05:33
13:17
17:16
20:39
22:34