Başarı sadece skordan ibaret değildir
Amatör Futbol
12 Şubat 2020 Çarşamba 22:47

Başarı sadece skordan ibaret değildir

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen, Spor Psikoloğu Belemir Çik’in sunum yaptığı “Psikolojik Destek ve Antrenör Gelişimi” semineri yoğun katılımla gerçekleşti. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer seminerde “Başarı kazanmak birinci olmak demek değildir. Ne pahasına olursa olsun kazanmak değildir. Burada centilmenlik kurallarına uyarak, dürüstçe mücadele ederek kazanmak bizi gururlandırır ve sevindirir” dedi

 

TÜFAD Kocaeli Şube Başkanı Remzi Demirer, KASKF Başkanı Murat Aydın, antrenörler ve sporcular da panelde hazır bulundu. Belemir de konuşmasında “Doğru hedef belirleme ve hedeflere ulaşma stratejileri, duygu, düşünce ve davranış kontrolü, motivasyonu sağlama ve sürdürme, olumlu içsel konuşma egzersizleri, zihinde canlandırma egzersizleri, sporcu ebeveynliği yaklaşımları, etkili antrenör-sporcu iletişimi, konsantrasyon gelişimi, stres yönetimi ve öfke kontrolü” konularında önemli bilgiler aktardı.

DİĞER HABERLER

Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz

Tam 14 yıl sonra Süper Amatör Lig’e adını yazdıran Arslanbey Organize Sanayispor’da teknik adam Savaş Demir duygularını şu şekilde tarif etti: Tarif edilemeyen mutluluk ve emeğin karşılığı. Alın teri, hem de son damlasına kadar. İyi ki varsınız çocuklar. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz. Beni hiç üzmediniz, hoca bildiniz abi bildiniz, ben de sizleri kardeşim, ailem bildim. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:05
07:46
13:26
16:21
18:44
20:13