Bekirderespor’da Sabri Yıldız yeniden başkan!
Amatör Futbol
12 Eylül 2019 Perşembe 13:24

Bekirderespor’da Sabri Yıldız yeniden başkan!

İlimizin köklü kulüplerinden Bekirderespor’da olağanüstü genel kurul gerçekleşti. Mevcut başkan Sabri Yıldız güven tazeledi.

 

YENİ YÖNETİM 21 KİŞİDEN OLUŞTU

Kandıra yolu üzerinde bulunan Çadır Kandıra Sofrası’nda  gerçekleşen olağanüstü kongrede mevcut başkan Sabri  Yıldız yeniden başkan seçildi. Mevcut yönetimden Selçuk Yıldız, Yunus Gülden, Abdullah Ayyıldız ve Oğuzhan Aydoğdu yeni yönetimde yer almazken yönetime Tayfur Çalışkan, Emre Oruçoğlu, Nazmi Ataman, Gökhan Mengü, Kemal Üçüncü yeni yönetime dahil oldu.

 

İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

17 kişilik mevcut yönetim olağanüstü kongre ile 21 kişiye  çıkarılarak güçlü bir yönetim oluşturuldu. Bu arada mazeretlerini bildiren Hakan Solmaz, Selim Pınar, Servet Bektur ve Fatih Özel genel kurula katılım sağlayamadılar. Sarı Siyahlı ekipte genel kurulun ardından imza töreni düzenlendi, iç ve dış transferlere imzalar attırıldı. Son olarak toplu halde aile fotoğrafı verildi.

 

BEKİRDERESPOR YÖNETİM KURULU

SABRİ YILDIZ

ADEM ALADAĞ

ENDER ALADAĞ

KADİR ŞENTÜRK

ÖMER KARAGÖZ

HAKAN SOLMAZ

RECEP  AKTAR

FARUK KOCAGÖZ

İBRAHİM ÖZTÜRK

FATİH YESİN

SELİM PINAR

SERVET BEKTUR

TACETTİN ÖZTÜRK

TAYFUR ÇALIŞKAN

EMRE ORUÇOĞLU

NAZMİ ATAMAN

GÖKHAN MENGÜ

KEMAL ÜÇÜNCÜ

ERGÜN ŞENGÜL

İBRAHİM ANLAR

ERHAN SARI

 

DİĞER HABERLER

Sadece düdük hakemlerine kamp ne kadar mantıklı?

Merkez Hakem Kurulu, Süper Lig hakemlerini Riva’da 45 günlük zorunlu kampa alacağı belirtiliyor. Bu süreçte dış dünyadan izole edilecek olan hakemlere, “Önceliğiniz kişisel hijyeninizdir” mesajı verildi ve uygulanacak yol haritası TFF Yönetimi’ne sunuldu. Henüz resmi bir karar alınmadı. Böyle bir durum öncesinde kafalarda da soru işaretleri belirlemeye başladı. Süper Lig maçlarına sadece düdük hakemleri mi çıkıyor? Üst Klasman Yardımcı Hakemleri hatta 1. Lig’den atanan 4. hakemler için de farklı bir yerde böyle bir kamp neden düşünülmüyor?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:14
05:26
13:09
17:07
20:30
22:24