Belediye Derince’nin rakibi belli oluyor!
Amatör Futbol
22 Nisan 2019 Pazartesi 12:03

Belediye Derince’nin rakibi belli oluyor!

Bölgesel Amatör Lig 9. Grubu şampiyon tamamlayan Belediye Derince’nin rakibi Çarşamba günü belli olacak. BAL Play-Off Kura Çekimi 24 Nisan Çarşamba günü İstanbul Orhan Saka Amatörler Evi’nde çekilecek.

 

MUHTEMEL RAKİPLER

Ağrı 1970 - 1. Grup şampiyonu

Malatya Yeşilyurt - 2. Grup şampiyonu

Kelkit Belediye - 3. Grup şampiyonu

Yozgat 1959 - 4. Grup şampiyonu

68 Aksaray - 5. Grup şampiyonu

Konya Akşehir - 6. Grup şampiyonu

Bucak Belediye Oğuzhan - 7. Grup şampiyonu

Manisa Somaspor - 8. Grup şampiyonu

1877 Alemdağ – 10. Grup şampiyonu

Modafenspor - - 11. Grup şampiyonu

 

STATÜ

1. TUR: 11 takımdan 3’ü bay çeker. Kalan 8 takım maç yapar. Kazanan 4 takım 3. Lig’e çıkar.

2. TUR: İlk turda kaybeden 4 takımdan 1’i bay çeker, kalan 3 takım ile ilk turu bay çeken 3 takım maç yapar, kazanan 3 takım 3. Lig’e çıkar.

3. TUR: İkinci turda kaybeden 3 takım ile ikinci turda bay çeken 1 takım yani toplam 4 takım eşleşir. Kazanan 2 takım 3. Lig’e çıkan 8 ve 9. takım olur.

DİĞER HABERLER

Sadece düdük hakemlerine kamp ne kadar mantıklı?

Merkez Hakem Kurulu, Süper Lig hakemlerini Riva’da 45 günlük zorunlu kampa alacağı belirtiliyor. Bu süreçte dış dünyadan izole edilecek olan hakemlere, “Önceliğiniz kişisel hijyeninizdir” mesajı verildi ve uygulanacak yol haritası TFF Yönetimi’ne sunuldu. Henüz resmi bir karar alınmadı. Böyle bir durum öncesinde kafalarda da soru işaretleri belirlemeye başladı. Süper Lig maçlarına sadece düdük hakemleri mi çıkıyor? Üst Klasman Yardımcı Hakemleri hatta 1. Lig’den atanan 4. hakemler için de farklı bir yerde böyle bir kamp neden düşünülmüyor?

Gözün aydın Isparta! Artık o güzel elmanı dünya da tanıyacak!

40 yıldır Kocaeli’d’e ikamet eden, sporun ve sporcunun dostu, Dilovası Belediyespor Başkanvekili, iş insanı Adnan Sak, Isparta’nın Gelendost İlçesi’ne son derece önemli bir yatırım yapıyor. Meyve kurutma ve işleme tesisini faaliyete sokacak olan Adnan Sak, bölgeye ayrı bir heyecan ve enerji katacak. Anlaşmaların yapıldığı tesis marka planlamasını yaptıktan sonra Haziran’da resmen üretime başlayacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:15
05:27
13:09
17:07
20:29
22:23