Bu onur Hasan Alemdar’ın
Amatör Futbol
19 Eylül 2019 Perşembe 15:47

Bu onur Hasan Alemdar’ın

Kocaeli’nin ve Türkiye’nin en başarılı teknik adamları arasında yer alan, şehrin kadın futbolunda markalaşmasını sağlayan, 2 Dünya ikinciliği, sayısız Türkiye şampiyonluğu ve Türkiye derecesi elde eden Hasan Alemdar’a görev yaptığı okulun müdüründen Üstün Hizmet Belgesi verildi.

 

HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Gölcük Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu Okulu Müdürü Halit Erdoğan, daha önce iki kez verdiği başarı belgesinin ardından yasal olarak da verilen Üstün Hizmet Belgesi’ni öğretmeni Hasan Alemdar’a takdim ederek “Bu şehir Hasan Bey ne kadar gururlansa azdır” dedi. Türkiye Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Kocaeli Bayan Futbol Kulübü’nün de teknik adamlığını yapan Alemdar ise “Umulmadık anlarda, umulmadık işlerin zafer yolundan dönmesi dileğiyle. Üstün Başarı Belgemizi okul müdürümüz Halit Erdoğan’dan aldık. Layık gören, bu onurlu belgeyi almamızda desteği olan herkese sonsuz teşekkürler” diye konuştu.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Sadece düdük hakemlerine kamp ne kadar mantıklı?

Merkez Hakem Kurulu, Süper Lig hakemlerini Riva’da 45 günlük zorunlu kampa alacağı belirtiliyor. Bu süreçte dış dünyadan izole edilecek olan hakemlere, “Önceliğiniz kişisel hijyeninizdir” mesajı verildi ve uygulanacak yol haritası TFF Yönetimi’ne sunuldu. Henüz resmi bir karar alınmadı. Böyle bir durum öncesinde kafalarda da soru işaretleri belirlemeye başladı. Süper Lig maçlarına sadece düdük hakemleri mi çıkıyor? Üst Klasman Yardımcı Hakemleri hatta 1. Lig’den atanan 4. hakemler için de farklı bir yerde böyle bir kamp neden düşünülmüyor?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:14
05:26
13:09
17:07
20:30
22:24