Carverspor ve Gölcük Karadeniz şampiyon!
Amatör Futbol
11 Temmuz 2019 Perşembe 15:39

Carverspor ve Gölcük Karadeniz şampiyon!

Gölcük Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi işbirliğiyle Değirmendere Yaz Etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak düzenlenen Kum Futbol Turnuvası sona erdi. Değirmendere’de hafta sonu futbol şöleni yaşanmasını sağlayan turnuvada büyüklerde Carverspor, küçüklerde de Gölcük Karadenizspor şampiyon oldu.

 

TOPLAM 44 TAKIM

3 gün süren turnuvada büyüklerde 32, küçüklerde ise 12 takım mücadele etti. Yapılan Turnuvanın sonunda düzenlenen ödül törenini Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Doğusel, Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu başta olmak üzere çok sayıda davetli ve seyirci takip etti.

 

Başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Ali Yıldırım Sever’i ekibi mahcup etmedi.

ÇEKİLİŞ HEYECANI YAŞANDI

Büyüklerde şampiyonluk maçı öncesinde yapılan zumba dans gösterisi izleyiciler tarafından alkış aldı. Turnuvaya katılan konuk sporcular arasında yapılan hediye çekilişi ise büyük heyecana sahne oldu ve Başkan Ali Yıldırım Sezer tarafından yapılan çekiliş sonrasında yine hediyeleri Başkan Sezer tarafından verildi.  

 

Final maçları akşam saatlerinde olmasına rağmen ilgi hayli fazlaydı.

 

BAŞKAN SEZER ŞAMPİYON OLAN TAKIMLARI KUTLADI

Başkan Ali Yıldırım Sezer ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Bu yıl turnuvamızı Deniz Ticaret Odası işbirliğiyle yaptık. Gerçekten güzel mücadeleler yapıldı ve Carverspor büyüklerde, Gölcük Karadenizspor’da küçüklerde şampiyon oldu, Volkan ve Murat kardeşim başta olmak üzere tüm sporcu kardeşlerimizi kutluyorum. Şahsınızda katılan tüm sporcularımıza teşekkürlerimi iletiyorum, gelecek yıl buluşmak üzere diyorum” dedi.

 

Küçüklerde şampiyon olan Gölcük Karadenizspor’a kupa ve madalyalarını Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Doğusel taktim etti.

 

Final maçını yöneten Cankut Gönenç’e plaketini Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu verdi.

 

Gölcük Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi işbirliğiyle düzenlenen Kum Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar ödüllerini aldı.

 

Güçlü kadrosu ile dikkat çeken Hisareynspor küçüklerde ikinci oldu ve ödüllerini aldı.

 

Büyüklerde ise üçüncülüğü iyi maçlar çıkan Supark İnşaat elde etti ve kupasını aldı.

 

Büyüklerde ikinci olan Azat İnşaat Lagoon Cafe çok iyi bir mücadele ortaya koydu.

 

Organizasyon komitesinden Öner Akdoğan (solda) Başkan Sezer’e bilgi verdi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:56
15:58
18:23
19:52