Çubuklu Bala, ateşi İsmail Kuvancı ile yakıyor!
Amatör Futbol
13 Eylül 2019 Cuma 22:50

Çubuklu Bala, ateşi İsmail Kuvancı ile yakıyor!

İlimizin güzide kulüplerinden, birkaç yıl öncesine kadar Bölgesel Amatör Lig’e çok yaklaşan Çubuklu Balaspor’da teknik adamlığa İsmail Kuvancı getirildi.

 

Deneyimli teknik adamın yardımcılığını Kireçocakları’nda da beraber çalıştıkları Çetin Gözütok yapacak. Çubuklu Bala Mahalle Muhtarı Hasan Malçok’un ısrarlı davetini geri çevirmeyen Kuvancı ve Gözütok, 2. Amatör Lig’de mücadele edecek olan Çubuklu ekibinde ateşi yakan isimler olacak. Kuvancı, Çubuklu Balaspor’un eski günlerine kavuşabilmesi için elinden geleni yapacağını ifade ederken, Çetin Gözütok ile birlikte çalışmalara erkeden başlayacağını belirtti.  

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

Sadece düdük hakemlerine kamp ne kadar mantıklı?

Merkez Hakem Kurulu, Süper Lig hakemlerini Riva’da 45 günlük zorunlu kampa alacağı belirtiliyor. Bu süreçte dış dünyadan izole edilecek olan hakemlere, “Önceliğiniz kişisel hijyeninizdir” mesajı verildi ve uygulanacak yol haritası TFF Yönetimi’ne sunuldu. Henüz resmi bir karar alınmadı. Böyle bir durum öncesinde kafalarda da soru işaretleri belirlemeye başladı. Süper Lig maçlarına sadece düdük hakemleri mi çıkıyor? Üst Klasman Yardımcı Hakemleri hatta 1. Lig’den atanan 4. hakemler için de farklı bir yerde böyle bir kamp neden düşünülmüyor?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:14
05:26
13:09
17:07
20:30
22:24