Efsane Başkan Bünyamin Akman SEN ÇOK YAŞA!
Amatör Futbol
05 Kasım 2019 Salı 20:19

Efsane Başkan Bünyamin Akman SEN ÇOK YAŞA!

1979 yılında kurulan Çenesuyu Plajyoluspor Kulübü, 40’ıncı yılını kutlarken, efsane başkan Bünyamin Akman rekor kırarak bir kez daha başkanlık makamına oturdu.

 

GENEL KURUL KULÜP LOKALİNDE YAPILDI

Şirintepe Mahallesi Plajyolu Sokak No 5’teki kulübün tesislerinde yapılan Çenesuyu Plajyoluspor olağan genel kurulunda, ilimizin yaşayan efsanesi, adına tesisler inşa edilen, KASKF Onur Kurulu başkanlarından Bünyamin Akman tek liste girdiği seçimde bir kez daha başkanlığa seçildi.

 

Kongreye 75 imzalı üye katıldı. 35 yıldır Çenesuyu Plajyoluspor ailesinde başkanlık yapan Bünyamin Akman tek listeyle güven tazelerken, kongre sonrasında üyelerin tebriklerini kabul etti. Kongreye, Şirintepe Mahalle Muhtarı, aynı zamanda denetleme kurulu asil üyesi olan Nihal Düzen ve Kafkas Derneği Başkanı Erdal Çatan da katıldı. KASKF Başkanı Murat Aydın ise sağlık sorunu nedeniyle kongrede hazır bulunamazken, Akman’ı kutladı.

 

1 SAAT SÜRDÜ

Kongre yaklaşık 1 saat sürdü. Toplam 145 üyesi bulunan kulübün kongresine 75 üye katıldı ve oy birliği ile Bünyamin Akman’ı başkanlığa getirdi. Kongreye kadınlar da ilgi gösterdi. Yönetim kurulu listesi 23 kişiden oluştu. Daha önce 3 yılda bir yapılan kongre, genel kurul kararıyla 2 yılda bire indirildi. Şule İçcan ikinci yılında da yeni yönetimde yer alırken, Beyhan Elden de yönetime ilk kez giren hanımefendilerden oldu.

 

ÇENESUYU PLAJYOLU SPOR KULÜBÜ YENİ YÖNETİMİ

 

Bünyamin Akman-Başkan

Ertekin Akbulak

Burak Altan

Göksel Doğancı

Bayhan Elden

Ahmet Öntürk

Hamza Doğan

Safa Vural

Adnan Özcan

Salih Ersen

Güngör Kardaş

Sabahattin Tümer

Doğan Eltutmuş

Selçuk Zengin

Orhan Aslan

M.Kürşat Bostan

Mutlu Özay

Şule İşcan

Engin Duran

Serkan Altın

Atilla Akman

Ahmet Bostan

Feyzullah Özakyol

 

DENETİM KURULU

 

ASİL

Nihal Düzen

Hüseyin Ateş

Ali Doğancay

 

ASKF GENEL KURULU DELEGELERİ

Hüseyin Ateş

Ertekin Akbulak

Burat Altan

 

DENETİM KURULU YEDEK

Ersin Ezkar

Ufuk Aydın

Ali Fındıkçı

DİĞER HABERLER

Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz

Tam 14 yıl sonra Süper Amatör Lig’e adını yazdıran Arslanbey Organize Sanayispor’da teknik adam Savaş Demir duygularını şu şekilde tarif etti: Tarif edilemeyen mutluluk ve emeğin karşılığı. Alın teri, hem de son damlasına kadar. İyi ki varsınız çocuklar. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz. Beni hiç üzmediniz, hoca bildiniz abi bildiniz, ben de sizleri kardeşim, ailem bildim. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:39
13:25
16:25
18:50
20:19