Eşref Doğmenç’ten iyi haberler var!
Amatör Futbol
09 Ekim 2019 Çarşamba 00:41

Eşref Doğmenç’ten iyi haberler var!

Geçen sezonun devre arasında Antalya’da kamp yapan Darıca Gençlerbirliği’nde dönemin yöneticileri, Kervansaray Otel’deki masrafları ödeyememiş, Darıca GB’nin eski kaleci antrenörü Eşref Doğmenç 88 bin liralık senede imza atarak takımın kamptan kovulmasını engellediği gibi, dönemin idarecilerinin itibarlarını kurtarmıştı.

 

TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI YAPTI

Aradan geçen 10 aylık zaman dilimi içerisinde senet ile ilgili harekete geçilmediği için Antalya 12. İcra Dairesi’nden Doğmenç’e haciz gelmiş ve tüm hesapları bloke olmuştu. Psikolojisi hayli olumsuz etkilenen Doğmenç’in imdadına Darıca Gençlerbirliği’nin mevcut başkanı Arif Gülen yetişti. Gülen, Antalya’daki otel yetkilileri ile görüştü ve sorunu çözdü. Yaşanan gelişme üzerine Eşref Doğmenç teşekkür açıklaması yaptı.

 

HAKKIMI ONLARA ASLA HELAL ETMİYORUM

Doğmenç açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Bilindiği üzere bölgemizin en güzide kulüplerinden olan Darıca Gençlerbirliği adına geçen sezonun devre arasında Antalya'da kamp yapmış olduğumuz otelde senede atmış olduğum imzadan dolayı yaşadığım sıkıntıyı bir ben bilirim bir de Allah bilir. Bu psikolojik travmayı da hiç kimse tahmin edemez. Ve bu travmayı da, dost olarak bildiklerim bana yaşattı. Hakkımı onlara asla helal etmiyorum.

 

DARICA GB. İÇİN YİNE YAPARIM

Bu gün olsa yine aynı fedakarlığı Darıca Gençlerbirliği camiası adına yaparım. Ama birilerine güvenerek değil. Tam 10 ay oldu. Az değil. Ve bugüne kadar da hep sessiz kaldım. En son geçen gün olayı basına anlattım. Burada hedefim asla Darıca Gençlerbirliği Kulübü’nün saygıdeğer Kulüp Başkanı Arif Gülen değildi. Bu çektiğim sıkıntıyı da Arif gülen başkanımız, konunun direkt muhatabı olmamasına rağmen otel sorumlusuyla görüşerek sıkıntıyı çözmüştür. Kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum.

 

YAŞAMASINI VE NEFES ALMASINI SAĞLADI

O dönemde takımımız Kahramanmaraş maçına Arif Gülen'in çabalarıyla gitmeseydi ligden ihraç edilecekti. Arif gülen o gün son anda devreye girerek Darıca GB’nin yaşamasını ve nefes almasını sağladı. Ve bu gün de transfer engelini kaldırılarak yapılan yeni oluşum ile kulüp zirveye oynamaktadır. Spor adamı olarak temennim bölgemizin iki güzide takımı olan Gebzespor ve Darıca Gençlerbirliği’nin daha üst liglerde mücadele etmeleridir.

 

HERKES SUÇLULARIN KİM OLDUĞUNU BİLİYOR

Darıca Gençlerbirliği’ni bu duruma düşüren zihniyet ve kişileri bütün spor kamuoyu bilmektedir. İnşallah bundan sonra bir daha böyle sıkıntılar yaşanmaz. Kulüplerimiz her zaman yaşasın ve de yaşatılsın. Bu süreçte gerek sosyal medyada, gerekse de telefon açarak bana manevi destek veren siz saygıdeğer bütün dostlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 

ÇOK PAHALI BİR TECRÜBE EDİNDİM

Özellikle Çınaraltı, Eskiçarşı ve Beylikbağı Tayfa Grubu taraftarlarına ayrıca verdikleri manevi desteklerden dolayı minnettarım. İyi ki varsınız. Ama şunu bir kez daha öğrendim ki; en büyük kötülüğü dost olarak bildiklerinden görüyorsun. Çok pahalı bir tecrübe edindim diye düşünüyorum. Her ne olursa olsun asla doğruluktan ve haktan ayrılmayacaksın. Rabbim her zaman doğrularla ve sabredenlerle beraberdir. Hepinize sonsuz saygı, sevgi ve selamlarımla.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:23
05:35
13:18
17:16
20:38
22:31