Futbol İl Temsilciliği’nden açıklama var
Amatör Futbol
14 Kasım 2019 Perşembe 16:06

Futbol İl Temsilciliği’nden açıklama var

Futbol İl Temsilciliği’nden yapılan açıklamada 30 Kasım’da başlayacak olan 1.Küme U-19 ligine katılmak veya çekilmek isteyen takımların 15 Kasım Cuma günü mesai bitimine kadar Futbol İl Temsilciliği’ne dilekçe ile başvurmaları gerekiyor.

 

28-29 Aralık’ta başlayacak olan U-15 ve U-17 liglerine katılmak veya ligden çekilmek isteyen takımlar da 22 Kasım Cuma günü mesai bitimine kadar Futbol İl Temsilciliği’ne başvurmaları gerekiyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Adnan Sak’ın oğlu Fatih, Seda Hanım ile nişanlandı

Sosyal sorumlulukları ve yardımseverliği ile bilinen Güler Sak hanımefendi ile ilimizde çok geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen iş insanlarından, önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Dilovası Belediyespor Kulübü Başkanvekili Adnan Sak’ın oğulları Fatih ile Gebze’nin saygın ailelerinden, işçi emeklisi Ramazan Duman ile ev hanımı Fatma Duman’ın kızları Seda Hanım evliliğe ilk adımlarını attı.

Sıkıntı yok! Bu işler hep bizde zaten!

Kocaeli Gazetesi’nin 26 Haziran’daki spor eki sayısında, 9 aydır boşta olan ve Gençlik Merkezleri Sorumlusu Fatih Dizdar’ın vekaletten yürüttüğü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürlüğü koltuğuna, antrenörlük yapan, 14 yıldır da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde personel olan Barış Çoban’ın atanacağını Erdem Övüç okuyucularına “Özel haber” olarak manşetten duyurmuştu. Bu habere itimat edilmedi, isme karşı çıkıldı, tarafımıza ulaşanlar Çoban’ın spor müdürü olmasının imkansız olduğunu dile getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:11
05:28
13:16
17:16
20:42
22:40