Gençlik Merkezi’ne Tepekıran, KYK’ya Kara
Amatör Futbol
08 Ekim 2019 Salı 23:38

Gençlik Merkezi’ne Tepekıran, KYK’ya Kara

İlimizde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde görevlendirme hareketliliği devam ediyor.

 

BU HAFTA BAŞLAYACAKLAR

Geçtiğimiz hafta arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürlüğü görevini yürüten Ziyaülhak Sarıgül, Spordan sorumlu İl Spor Müdür Yardımcılığı görevine getirilmiş, Büyükşehir Belediye’de 10 yıldır başarı ile görev yapan klasman hakemlerimizden Mehmet Güngör de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürü olmuştu. İki başarılı spor adamı da bu hafta itibari ile görevlerine başlayacaktı ancak Mehmet Güngör’ün istifa şoku gündeme bomba gibi düştü.  

 

KARA VE TEPEKIRAN

Genç ve Spor İl Müdürlüğü’nde diğer iki müdür vekili de belli oldu. Müdürlüğün, KYK’dan (Kredi Yurtlar Kurumu) Sorumlu Spor İl Müdür Yardımcısı Hasan Kara oldu. Hasan Kara, İlimizde Yurt İdare Şube Müdürlüğü’nün başarılı bir şekilde yapıyordu, Muzaffer Çintimar da kendisinden hayli memnundu. Gençlik Merkezi’nden Sorumlu İl Müdür Yardımcılığı görevine ise Mert Tepekıran getirildi. İzmitli olan Tepekıran, uzun bir süredir Ankara’da Başbakanlık’ta görev alıyordu.  

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz

Tam 14 yıl sonra Süper Amatör Lig’e adını yazdıran Arslanbey Organize Sanayispor’da teknik adam Savaş Demir duygularını şu şekilde tarif etti: Tarif edilemeyen mutluluk ve emeğin karşılığı. Alın teri, hem de son damlasına kadar. İyi ki varsınız çocuklar. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz. Beni hiç üzmediniz, hoca bildiniz abi bildiniz, ben de sizleri kardeşim, ailem bildim. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:02
07:42
13:25
16:24
18:48
20:16