Hoş geldin Malta Spor Kulübü!
Amatör Futbol
27 Ekim 2020 Salı 15:11

Hoş geldin Malta Spor Kulübü!

Kocaeli 2020 model bir kulübe daha sahip oluyor. Malta Spor Kulübü geleceğin yıldızlarını yetiştirecek.

 

KULÜP BAŞKANI ERCAN ADEM KANDEMİR

Dünya Bankası’nda konutlarının bulunduğu 13 bin nüfuslu Malta Mahallesi’nin önemli eksikliklerinden birisi faaliyette olan bir spor kulübünün olmamasıydı. Yaklaşık 1.5 yıl önce bu konu ile yapılan girişim ile ilgili ilerleme kaydedilememişti. Eksikliğin farkında olan Kandemir Sigorta sahibi Ercan Adem Kandemir, Malta Spor Kulübü’nün resmi bir kulüp statüsü kazanması için harekete geçti.

 

 

GELECEĞE YATIRIM YAPACAKLAR

Başkan Kandemir “Güçlü yönetimimiz ve teknik kadromuz ile hizmet vermeye, evlatlarımızın profesyonel hayata ilk adımlarını atmasına destek olmak için buradayız” derken, önce mahalleye ardından Kocaeli’ye ve ülkeye yetenekli, ahlaklı sporcular yetiştirmek için çaba sarf edeceklerini belirtti. Başkan Yardımcısı, Arifoğlu Baklavaları sahibi Arif Tuncer de geleceğe yatırım yapmanın önemine vurgu yaptı.

 

 

ORHAN FİLİZ KOORNADİNATÖR

Kulübün alt yapı koordinatörlüğünü Orhan Filiz yapıyor. Ayrıca Murat Can Sirek de Malta Spor Kulübü’nde antrenör olarak görev alıyor. Vali İhsan Dede Spor Tesisleri’nde ve Cephanelik Stadı’nda çalışmalarını yapacak olan Malta Spor Kulübü’nde çalışmalar 7 Kasım’da başlayacak.

 

KOORDİNATÖR ORHAN FİLİZ 

 

BİRE BİR EĞİTİM VERİLECEK

Kayıtların devam ettiği kulüpte 4-6 yaş arasındaki minikler futbol anaokulu, 7 ile 15 yaş arasındaki sporcular da antrenmanlarını futbol okulunda yapacak. Kulüp, pandemi nedeni ile her konuya hassasiyet gösteriyor. Pandemiden dolayı 5’erli gruplar halinde çalışılacak ve sporculara bire bir futbol eğitimi verilecek. Sarı siyah renklere sahip olan ve sporcuları için servis de kullanan Malta Spor Kulübü, pandemi sonrası genel kurulunu yapacak ve resmileşecek.

 

Spor41

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Vah! Vah!

Yazan: Green1966

Kulüp ismi San Marino'da olabilirdi Malta olmamış!

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:09
07:56
13:00
15:26
17:42
19:17