İşte Çenesuyu Plajyolu’nda görevler
Amatör Futbol
14 Kasım 2019 Perşembe 01:10

İşte Çenesuyu Plajyolu’nda görevler

İlimizin köklü camialarından, kısa bir süre önce 40. yılını geride bırakan Çenesuyu Plajyolu’nda Bünyamin Akman başkanlığındaki yeni yönetimin görev dağılımı belli oldu. Son yapılan toplantının ardından görev dağılımı şu şekilde oluştu.

 

ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMI

Başkan - Bünyamin Akman

Başkanvekili - Ertekin Akbulak

Başkan Yardımcıları - Orhan Arslan, Mutlu Özay, Beyhan Elden

Genel Kaptan – Sefa Vural

Futbol Şube Sorumlusu – Ahmet Öntürk

Alt Yapı Sorumluları – Salih Ersen, Adnan Özcan

Federasyon Temsilcisi – Atilla Akman

Muhasip – Burak Altan

Sekreter – Güngör Kardeş

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Adnan Sak’ın oğlu Fatih, Seda Hanım ile nişanlandı

Sosyal sorumlulukları ve yardımseverliği ile bilinen Güler Sak hanımefendi ile ilimizde çok geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen iş insanlarından, önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Dilovası Belediyespor Kulübü Başkanvekili Adnan Sak’ın oğulları Fatih ile Gebze’nin saygın ailelerinden, işçi emeklisi Ramazan Duman ile ev hanımı Fatma Duman’ın kızları Seda Hanım evliliğe ilk adımlarını attı.

Sıkıntı yok! Bu işler hep bizde zaten!

Kocaeli Gazetesi’nin 26 Haziran’daki spor eki sayısında, 9 aydır boşta olan ve Gençlik Merkezleri Sorumlusu Fatih Dizdar’ın vekaletten yürüttüğü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürlüğü koltuğuna, antrenörlük yapan, 14 yıldır da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde personel olan Barış Çoban’ın atanacağını Erdem Övüç okuyucularına “Özel haber” olarak manşetten duyurmuştu. Bu habere itimat edilmedi, isme karşı çıkıldı, tarafımıza ulaşanlar Çoban’ın spor müdürü olmasının imkansız olduğunu dile getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:11
05:28
13:16
17:16
20:42
22:40