İzmit Belediyesi… Çocuk dostu belediye…
Amatör Futbol
19 Temmuz 2019 Cuma 12:35

İzmit Belediyesi… Çocuk dostu belediye…

İzmit Yenişehir Spor Kulübü’nü ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet çocuklarla tenis keyfi yaşadı.

 

BAŞKAN AKKUZU KARŞILADI

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, tenis, futbol ve atletizm alanlarında spor yapan sporcuların yer aldığı İzmit Yenişehir Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Ziyarette İzmit Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Uğur Koştur ve İzmit Belediyesi Spor Müdürü Mithat Ağa da yer alırken Başkan Hürriyet ve beraberindekileri İzmit Yenişehir Spor Kulübü Başkanı Erdoğan Akkuzu karşıladı.  Genç Başkan çocukların tenis maçını izlerken kendisi de maça katılarak küçük sporcularla tenis oynamayı ihmal etmedi.

 

Ziyarette İzmit Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Uğur Koştur ve İzmit Belediyesi Spor Müdürü Mithat Ağa da yer aldı. 

 

ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZ

Çocuk dostu bir belediyecilik anlayışı içinde hareket ettiklerinin altını çizen Başkan  Hürriyet, “İzmit Yenişehir Spor Kulübü’nde tenis, futbol ve atletizm alanlarında ter döken çocuklarımızı ziyaret ederek küçük sporcularımızın antrenmanlarını izledik. Çocuklarımız bizim geleceğimiz ve çocuk dostu İzmit Belediyesi olarak geleceğimizi sağlam temeller atarak inşa etmek istiyoruz. Yenişehir Kulüp Başkanı Erdoğan Akkuzu ve hocalarımıza çocuklarımıza gösterdiği ehemmiyetten ötürü teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

 

Spor41 

 

Çocuklarla bir araya gelen Başkan Hürriyet, bol bol soru yanıtladı, çocuklara abla nasihatinde bulundu.

 

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Yenişehir Spor Kulübü’nü ziyaret etti ve çocuklarla keyifli bir gün yaşadı.

 

Küçük tenisçilerle bir araya gelen genç başkan tenis oynamayı da ihmal etmedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:16
08:04
13:03
15:26
17:41
19:16