Kandıra Sahilspor’da geriye sayım başladı
Amatör Futbol
17 Şubat 2021 Çarşamba 01:24

Kandıra Sahilspor’da geriye sayım başladı

Kocaeli ve ülke futboluna önemli futbolcular kazandırmış Kandıra’da kısa bir süre sonra faaliyetlerine başlayacak olan Kandıra Sahil Spor Kulübü ilçeye yeni bir renk ve enerji getirecek. Deneyimli teknik direktörlerden Muharrem Boz’un başkanlığını yapacağı kulüp, adı üzerinde Kandıra’nın sahillerindeki yetenekli gençleri tarayacak.

 

YENİ GÖKDENİZLER GELECEK

2021 Ağustos ayında genel kurulunu yapacak olan kulüpteki asıl amaç futbolcu yetiştirmek ve geliştirmek olacak. Başkan Muharrem Boz’un yönetiminde Naim Alkan, Hasan Çevik, Haydar Bir, Hasan Bahadıroğlu Doğukan Boz ve Tuncay Boz da yer alacak. Başkan Muharrem Boz “Kandıra’daki potansiyelin farkındayız. Bunun için çalışmalarımıza Kandıra Sahil Spor olarak başlıyoruz. Yeni Gökdenizler çıkarmak için yönetimimiz ile birlikte fazla mesai yapacağız. Kandıra Sahil Spor Kandıra İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

 

 

DİĞER HABERLER

BAL 17-18 Nisan'da başlıyor… Çıkmak çok zor!!!

Amatör ligler aylardır oynanmıyordu. Pandemi bu işten ekmelerini kazanan çok sayıda teknik adam, futbolcu ve kulüp çalışanını mağdur ettiği gibi, özellikle sporcular farklı iş kollarında hayatlarını geçindirmeye devam etti. Sonunda amatörler ile ilgili açıklama yapıldı. Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 17-18 Nisan’da Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) başlatılacağını duyurdu. Türkiye Futbol Federasyonu konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

Saha komiserlerinin kongresi 5 Mart’ta

3 yılda bir gerçekleşecek Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi’nin (TFSKD) 9. Olağan Genel Kurulu, yeni bir erteleme olmadığı takdirde 5 Mart’ta yapacak. Mevcut Başkan Süleyman Karadaş’ın güven tazeleyeceği genel kurulun yapılabilmesi için 50 üyenin 26’sının haziruna imza atması yeterli olacak. Çoğunluk sağlanamazsa genel kurulun ikinci oturumu 12 Mart Cuma aynı yer ve saatte olacak.  Dernekten yapılan açıklama şu şekilde.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:41
07:20
13:23
16:35
19:05
20:33