Karadaş’tan Çintimar ve Kahraman için açıklama
Amatör Futbol
07 Temmuz 2020 Salı 17:00

Karadaş’tan Çintimar ve Kahraman için açıklama

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş, Adana’ya atanan Kocaeli Gençlik ve Spor Eski İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a hayırlı olsun, kalp krizi geçiren İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı İdari Mejaneri Cengiz Kahraman’a geçmiş olsun mesajları yayınladı.

 

KOCAELİ’DE BİR KAPINIZ VAR

Sayın Muzaffer Çintimar, bu ile 10 yıla yakındır hizmet ettiniz, camiamız sizleri çok sevdi. Bizlere hiç kibir yapmadınız, sizleri kim aradıysa yardımcı olmaya çalıştınız. Kurumumuz sizinle güzel bir hukuk geliştirdi. Sizinle aynı camianın içerisinde olmanın ayrıcalığını taşıdık. Yolunuz açık olsun. Adana ilimiz iyi bir müdür, iyi bir insan kazanmış oldu. Yolunuz Kocaeli’ye düşerse her zaman açık bir kapınız olduğunu unutmayanız. Görevinizde başarı ve kolaylıklar diliyoruz.  

 

HEPİMİZİN CENGİZ ABİ’Sİ

Şehrimizin spor üstatlarından, hepimizin Cengiz Abi’si, basketbol ve futbol ustası Cengiz Kahraman’ın kalp krizi geçirdiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Spor camiasının son derece saygı duyduğu ve çok sevdiği Cengiz Kahraman’a geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyor, Kahraman’ın en kısa sürede spor salonlarında yer almasını TFSKD Kocaeli Şubesi olarak diliyoruz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:27
08:12
13:23
15:56
18:13
19:46