Mehmet Güngör’e çok AYIP edildi!
Amatör Futbol
08 Ekim 2019 Salı 23:53

Mehmet Güngör’e çok AYIP edildi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürlüğü’ne görevlendirilen Mehmet Güngör, koltuğuna oturmadan istifa etti. Güngör’ün istifasının siyasi olduğu öne sürüldü.

 

ŞOK VE ÜZÜNTÜ YAŞIYOR

4 Ekim Cuma günü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürlüğü için görevlendirilme yazısını Mehmet Güngör’ün istifası şok etkisi yarattı. Sadece 48 saat sonra istifasını sunan Güngör’ün bundan 13 yıl önce çekilen bir fotoğraf karesinin içinde yer alması nedeni ile istifasının istendiği öğrenildi. İstifa gerekçesini “Sağlık gerekçeleri” olarak yazmak zorunda kalan Güngör, aynı zamanda ilimizde yıllardır başarı ile klasman hakemliği yaparken, yaşanan olay karşısında büyük bir üzüntü ve şok yaşadığı öğrenildi.

 

13 YIL ÖNCEKİ FOTOĞRAF SUNULMUŞ

Mehmet Güngör, bundan tam 13 yıl önce, 2006 yılında üniversitedeki bir arkadaşının ricası ile CHP İlçe Gençlik İl Gençlik Kolları’nın bir etkinliğinde yer almış ve burada bir fotoğraf karesinin içinde yer almıştı. 10 yıldır Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde başarı ile görev yapan Güngör, müdürlük görevlendirmesini aldıktan sonra bu fotoğraf karesinin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın önüne sunulduğu, Büyükakın’ın ise görevlendirmeyi durdurup, Güngör’ün istifasını istediği öne sürüldü. 

 

OLACAK İŞ DEĞİL

Farklı partilerden çok sayıda bürokrat eski görevlerini bırakıp AKP’de saf tutmuş ve önemli görevlere getirilmişti. Bunların en çarpıcı örnekleri Saadet Partisi Eski Genel Başkanı, şimdiki Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Demokrat Parti Eski Genel Başkanı, şimdiki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu. Böylesi çok sayıda geçişin olduğu AKP’de, siyasete bulaşmayan, sosyal medya hesabı bile olmayan, sadece işini yapan Mehmet Güngör’ün 13 yıl önceki bir fotoğraf nedeni ile hak ettiği görevi alıp 48 saat sonra istifaya zorlanması onur kırıcı olarak değerlendirildi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz

Tam 14 yıl sonra Süper Amatör Lig’e adını yazdıran Arslanbey Organize Sanayispor’da teknik adam Savaş Demir duygularını şu şekilde tarif etti: Tarif edilemeyen mutluluk ve emeğin karşılığı. Alın teri, hem de son damlasına kadar. İyi ki varsınız çocuklar. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz. Beni hiç üzmediniz, hoca bildiniz abi bildiniz, ben de sizleri kardeşim, ailem bildim. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:02
07:42
13:25
16:24
18:48
20:16