Muharrem Kaymaz forma için teşekkür etti
Amatör Futbol
02 Ekim 2018 Salı 14:06

Muharrem Kaymaz forma için teşekkür etti

Kocaeli Gençlik ve Spor Personeli Muharrem Kaymaz, Fatsa maçından sonra stat içinde bulduğu para dolu poşeti Kocaelispor Kulübü’ne teslim etmiş, Yeşil Siyahlı kulüpse de Kaymaz’a forma takdim ederek teşekkür etmişti.

Muharrem Kaymaz gazetemize yaptığı açıklamada “Olması gereken neyse onu yaptım. Kocaelispor’dan böyle bir jest beklemiyordum. Beni çok duygulandıran ve bu düşüncelerinden ötürü Kocaelispor yönetimine teşekkür ederim” dedi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Adnan Sak’ın oğlu Fatih, Seda Hanım ile nişanlandı

Sosyal sorumlulukları ve yardımseverliği ile bilinen Güler Sak hanımefendi ile ilimizde çok geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen iş insanlarından, önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Dilovası Belediyespor Kulübü Başkanvekili Adnan Sak’ın oğulları Fatih ile Gebze’nin saygın ailelerinden, işçi emeklisi Ramazan Duman ile ev hanımı Fatma Duman’ın kızları Seda Hanım evliliğe ilk adımlarını attı.

Sıkıntı yok! Bu işler hep bizde zaten!

Kocaeli Gazetesi’nin 26 Haziran’daki spor eki sayısında, 9 aydır boşta olan ve Gençlik Merkezleri Sorumlusu Fatih Dizdar’ın vekaletten yürüttüğü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürlüğü koltuğuna, antrenörlük yapan, 14 yıldır da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde personel olan Barış Çoban’ın atanacağını Erdem Övüç okuyucularına “Özel haber” olarak manşetten duyurmuştu. Bu habere itimat edilmedi, isme karşı çıkıldı, tarafımıza ulaşanlar Çoban’ın spor müdürü olmasının imkansız olduğunu dile getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:11
05:28
13:16
17:16
20:42
22:40