Muhtar Ceyhun Gülser spor ayrı bir önem veriyor
Amatör Futbol
24 Ocak 2020 Cuma 13:45

Muhtar Ceyhun Gülser spor ayrı bir önem veriyor

15 yıl boyunca Şirinsulhiye Köyü’nün muhtarlığını yapan İrfan Yiğit’in ardından 101 oy farkla köyün yeni muhtarı olan Ceyhun Gülser, Şirinspor Kulübü’nün iyi yolda olduğunu ifade etti.

 

EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ, ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKMAK

Kulübe elinden gelen katkıyı sağlayacağını aktaran çalışkan Muhtar şu şekilde konuştu: Önemli olan çocuklarımızın ruh ve beden sağlığı. Evlatlarımızın spora adapte olması en önemli görevlerimiz arasında yer alıyor. Şirinspor da köyümüzün gözbebeği. Tüm çocuklarımızın ve gençlerimizin bu çatı altında spor yapmalarını önemsiyorum.

 

TESİSLE İLGİLİ GİRİŞİM YAPILDI, BEKLİYORUZ

Hasan Cebeci başkanımızla birlikte hareket ediyoruz. Sağ olsun yönetici arkadaşlarımız büyüklerimiz ve velilerimiz de işin içinde. Burada spor adına, futbol adına çok önemli şeyler olduğunun bilinmesini isterim. Bu sezon sonunda Şirinspor’un başarılı olacağına inanıyorum. Kulüp ile ilgili tesisle ilgili yapılan girişimin yetkililer tarafından da kısa sürede çözüme kavuşacağına inanıyorum.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Gürcü41

YAKIŞIR MUHTAR ADAMIN DİBİSİN (GÜRCÜKÖY)ŞİRİNSPOR

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Yalçın Kıldıran: Çok korkuyorum, ama?

Kocaelispor’un eski futbolcu ve teknik adamlarından, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Başiskele Doğantepespor’da genel kaptanlık yapan Yalçın Kıldıran, sorumsuz bir şekilde sokakta gezenler için sitemde bulundu. Kızı Dilara Kıldıran’ın da sağlıkçı olduğuna vurgu yapan Kıldıran şu ifadeleri kullandı: Korkuyor muyum? Evet, çok korkuyorum. Ölmekten mi? Kesinlikle hayır! Bir tane kız evladım var. O benim canım, her şeyim! O da bir sağlık çalışanı… İstanbul'da gecesini gündüzüne katıp hastanede insanların iyileşmesi için çalışıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:49
06:32
13:15
16:51
19:36
21:08