Murat Aydın'dan genel kurula davet
Amatör Futbol
02 Haziran 2019 Pazar 17:44

Murat Aydın'dan genel kurula davet

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15’nci olağan genel kurulunu 9 Haziran Pazar günü İzmit Atatürk Spor Salonu’nda 10.30 – 15.00 saatleri arasında gerçekleştirecek. Toplam 983 delegenin oy kullanacağı kongreye Başkan Murat Aydın tüm spor camiasını davet etti.

 

ÇOK FARK VAR

Amatör spor camiasının büyüklüğüne ve önemine değinen ASKF başkanı Murat Aydın şu açıklamayı yaptı:  “Federasyonumuzun geçtiğimiz yıllar öncesi ile şimdi ki durumu arasında dağlarca fark var. Geldiğimiz nokta asla tesadüfi değildir. Biz göreve gelmeden önce 150-160 olan üye kulüp sayımız; bugün itibari ile 314 sayısına ulaşmıştır. Bizden önce de kurumumuza hizmet etmiş olan başkan ve yöneticilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.

 

HERKESİ BEKLİYORUZ

Açıklamasına birlik beraberlik ve bütünlük vurgusu yaparak devam eden Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon başkanı ve başkan adayı Murat Aydın; “Bizler lisanslı sporcusundan velisine, kulüp başkanımızdan yöneticisine, delegasyondan taban birliklerine varana kadar büyük bir aileyiz. 9 Haziran tarihinde gerçekleştireceğimiz kongremiz aynı zamanda biz spor camiasının bir düğünüdür, cemiyetidir. Kongremizin ve cemiyetimizin adeta bir şölen havasında geçmesi adına tüm kulüp başkanlarımızı, delegelerimizi, siyasi parti başkanlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, il protokolümüzü, taban birliklerimizi, spor adamlarımızı, basın mensuplarımızı, ismini yazamadığımız bizleri sevenleri, kurumunu sevenleri ve spor camiamızı İzmit Spor Salonu’ndaki kongremize davet ediyoruz.  

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Sadece düdük hakemlerine kamp ne kadar mantıklı?

Merkez Hakem Kurulu, Süper Lig hakemlerini Riva’da 45 günlük zorunlu kampa alacağı belirtiliyor. Bu süreçte dış dünyadan izole edilecek olan hakemlere, “Önceliğiniz kişisel hijyeninizdir” mesajı verildi ve uygulanacak yol haritası TFF Yönetimi’ne sunuldu. Henüz resmi bir karar alınmadı. Böyle bir durum öncesinde kafalarda da soru işaretleri belirlemeye başladı. Süper Lig maçlarına sadece düdük hakemleri mi çıkıyor? Üst Klasman Yardımcı Hakemleri hatta 1. Lig’den atanan 4. hakemler için de farklı bir yerde böyle bir kamp neden düşünülmüyor?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:14
05:26
13:09
17:07
20:30
22:24