Mustafa Çulcu: Sizler için her zaman buradayım!
Amatör Futbol
07 Eylül 2019 Cumartesi 15:53

Mustafa Çulcu: Sizler için her zaman buradayım!

MHK Eski Başkanı Mustafa Çulcu, Doğan Babacan Eğitim Semineri’nde yaptığı konuşmada eğitimin önemine vurgu yaptı ve şu ifadelere yer verdi: Seminere davet eden sevgili İl Hakem Kurulu Başkanı Orhan Günen ve yönetimine teşekkür ediyorum. Kocaeli’nin futbol potansiyeli yüksek bir yer. Baktığımızda sezon boyunca 8-9 bin dokuz bin müsabaka oynanıyor. Bu, hakemler için büyük bir avantajdır. Sevgili hakem kardeşimiz Sait Tuzcu “VAR” eğitimine çağrılarak mutlu etmiştir. Kendisini tebrik ediyoruz. 

 

BOŞ ÇUVAL DİK DURMAZ

VAR eğitimini her hakem almalıdır. İnanıyorum ki Kocaeli hakemi daha büyük başarılara imza atacak, Saitler, Alperler, Tolgalar, Mehmetler arkadan gelecektir. Hakemlik adına bu kentin önemi büyüktür ve çok büyük değerleri vardır. Kocaeli’nin “Futbol kenti” olması ise en büyük avantajlardan birisidir. Bakın, başarı basamaklarına eller cepte asla çıkılmıyor. Tırnaklarınızı kazıyarak çıkarsınız. Boş çuval dik durmaz, sizler burada eğitimleri iyi dinleyip boş çuvalı azminiz ve kararlılığınız ile dik tutabilirsiniz. Bu nedenle eğitimler sizler için çok önemlidir. Ben ise sizler için her zaman hazırım. Siz yeter ki “Buradayım” deyin.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz

Tam 14 yıl sonra Süper Amatör Lig’e adını yazdıran Arslanbey Organize Sanayispor’da teknik adam Savaş Demir duygularını şu şekilde tarif etti: Tarif edilemeyen mutluluk ve emeğin karşılığı. Alın teri, hem de son damlasına kadar. İyi ki varsınız çocuklar. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz. Beni hiç üzmediniz, hoca bildiniz abi bildiniz, ben de sizleri kardeşim, ailem bildim. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:39
13:25
16:25
18:50
20:19