Nice 35 senelere!
Amatör Futbol
31 Aralık 2020 Perşembe 17:05

Nice 35 senelere!

Kısa adı KASKF olan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, 35. yıldönümü nedeni ile kutlama açıklaması yaptı. Açıklama şu şekilde.

 

KATKI SAĞLAYANLARA TEŞEKKÜRLER

Federasyonumuzun kuruluşunun 35. yıldönümüne gururla girmiş bulunuyoruz. Başta kurucularımız olmak üzere görev yapmış tüm başkanlarımız, tüm yöneticilerimiz ve mevcut yönetim kurulumuz için oldukça heyecanlandırıcı ve gurur vericidir. Bu günlere gelmemizde gelmiş geçmiş tüm başkanlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, çalışanlarımız, kulüplerimiz, spor camiamız ve Kocaeli basınımızın katkıları olmuştur.

 

SAĞLIKÇILARIMIZA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİMİZE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ

“Biz Kapınızı Amatör Bir Ruhla Çaldık” sloganı ile bir yılı daha camiamızın hizmetinde geçirmenin onurunu yaşıyoruz fakat Covid 19 sebebiyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve ilimizde de hayatın durma noktasına geldiği bu günlerde sağlığın ve güvenliğin önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Sizlerin nezdinde tüm sağlık çalışanlarımıza ve güvenlik görevlilerimize şükranlarımızı sunarız.

 

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

Bu zorlu günleri başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın olmak üzere diğer yerel yönetimlerimizin de destekleriyle birbirimize kenetlenip daha az yıkımla atlatıyoruz. Bu anlamda vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Yeni yılda inancımız ve gelenek değerlerimizin gösterdiği yolda omzumuzdaki sorumluluklarımızın da bilincinde olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

DAHA BÜYÜK BAŞARILARA

İlimizde spor alanında yapılan önemli hizmet ve yatırımlar olduğunu biliyoruz ancak ülke sporuyla kıyasladığımızda daha yapılacak çok iş ve alınacak çok yol olduğunu da görüyoruz. Bugüne kadar aldığımız destek ve katkıların artarak devam edeceğinden hiç kuşkumuz yok. Kuruluşundan bugüne kadar yaptığı katkılarla federasyonumuzu başarılara ulaştıran tüm başkanlarımızı, tüm yönetim kurulu üyelerimizi, çalışma arkadaşlarımızı, kulüplerimizi kutluyor, gelecekte daha büyük başarılara birlikte imza atacağımıza inanıyoruz. Amatörün hizmetinde nice otuz beş senelere!

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:53
07:32
13:24
16:29
18:56
20:24