Orhan Günen: Sait Tuzcu bizleri gururlandırdı
Amatör Futbol
07 Eylül 2019 Cumartesi 16:03

Orhan Günen: Sait Tuzcu bizleri gururlandırdı

Kocaeli İl Hakem Kurulu Başkanı Orhan Günen, Doğan Babacan Eğitim Semineri’nde, VAR (Video Yardımcı Hakem) kursuna davet edilen Sait Tuzcu’yu kutladı ve şu ifadelere yer verdi: 2019-2020 Futbol Sezonu hepimize hayırlı olsun. Federasyonumuz örnek bir işe imza atarak hakem büyüklerimizden, Türk hakem tarihimizin hiçbir zaman unutmayacağı isimlerinden Merhum Doğan Babacan’ın adını bu seminere verdi.

 

ÇITAMIZ YÜKSELECEKTİR

Doğan Babacan sadece ülkemiz değil, Dünya hakem tarihinin en önemli isimlerinden birisidir. Babacan’ı saygı, sevgi ve hürmetle anıyoruz. Yeni sezona başlarken iyi bir haber aldık. Sevgili hakem kardeşimiz Sait Tuzcu, Var (Video Yardımcı Hakem) eğitimine çağrılarak bizleri onurlandırmıştır. Kendisini kutluyor ve alkışlıyorum. Mustafa hocamızın da destekleri ile inanıyorum ki Kocaeli hakemliği çıtasını her geçen gün yükseltecektir.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz

Tam 14 yıl sonra Süper Amatör Lig’e adını yazdıran Arslanbey Organize Sanayispor’da teknik adam Savaş Demir duygularını şu şekilde tarif etti: Tarif edilemeyen mutluluk ve emeğin karşılığı. Alın teri, hem de son damlasına kadar. İyi ki varsınız çocuklar. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz. Beni hiç üzmediniz, hoca bildiniz abi bildiniz, ben de sizleri kardeşim, ailem bildim. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:39
13:25
16:25
18:50
20:19