Orhan Günen yeniden atandı
Amatör Futbol
08 Ağustos 2019 Perşembe 16:24

Orhan Günen yeniden atandı

Merkez Hakem Kurulu’nun 6 Ağustos tarihli toplantısında alınan karar gereği Kocaeli İl Hakem Kurul Başkanı Orhan Günen'in görevine devam etmesi kararlaştırıldı.

 

Nisan 2019’da göreve gelen Orhan Günen ve ekibi yerinde çalışmalar ve uygulamalarla camianın olumlu tepkilerini almış ve gerçekleşen klasman hakemleri atamalarında Kocaeli’de 38 olan klasman hakemi sayısı 45’e çıkmıştı. Bu dikkat çekici çalışma MHK’nin de dikkatinden kaçmayınca Günen tekrardan Kocaeli İl Hakem Kurulu Başkanı olarak atandı. Bir önceki kuruldan tek değişiklik yapıldı ve Ahmet Tosun’un yerine İsmail Yılmaz kurula dahil oldu.

 

KOCAELİ KOCAELİ İL HAKEM KURULU

Orhan Günen – Başkan

İsmail Yılmaz

Kamuran Yalçın

Daimi Taşkın

Mitat Atalay

Deniz Enç

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Derya Şanlıtürk: Hakemlikte koşu kalitesinin önemi

İlimizde “Kadın Survivor” olarak bilinen, rugby sporcusu ve voleybolcu da olan, erkeklerin bile koşamadığı derecelere ulaşabilen Kocaeli Bölgesi Bölgesel Yardımcı Hakemlerinden Derya Şanlıtürk, kadın hakem Stephanie Frappart ve kadın yardımcılarının Süper Kupa finaline atanmasının önlerini çok açacağını belirtti ve şu düşüncelere yer verdi: Biz kadın hakemlerinin işleri biraz daha zor. Çünkü erkeklere göre kadınlar futboldan anlamıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:14
06:06
13:15
17:03
20:02
21:40

SÜPER LİG PUAN DURUMU