Rafet Kırgız kolları sıvıyor!
Amatör Futbol
29 Ocak 2020 Çarşamba 20:49

Rafet Kırgız kolları sıvıyor!

İlimizin başarılı spor adamlarından, Kocaelispor Kulübü Eski Başkanı, KASKF Onursal Başkanı ve TFF Eski Yönetim Kurulu Üyesi Rafet Kırgız, başkanlığını Hüseyin Erol’un yaptığı İzmit Kent Konseyi’nin Gençlik ve Spor Kurulu’nun başkanı oldu.

 

EKİBİNİ KURACAK VE ÇALIŞMALARA HIZLI BİR ŞEKİLDE BAŞLAYACAK

Kocaeli’nin en önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer alan ve İzmit’in sorunları ile bire bir dertlenen İzmit Kent Konseyi’nde Gençlik ve Spor Kurul Başkanı olan Rafet Kırgız’ın ekibini kurmaya başladığı öğrenildi. Kırgız’ın öncelikli hedefi sportif anlamda dinamik, özgün, kabul edilebilir isimleri ekibine kazandırmak.

 

TABAN BİRLİKLERİ İLE OMUZ OMUZA HAREKET EDİLECEK

Başta Kocaelispor olmak üzere İzmit’teki spor kulüpleri ile ilgili projeler üretecek olan kurul bunu rapor halinde İzmit Belediyesi Meclisi’ne sunacak ve projelerin hayata geçmesi için öncü olacak. Öte yandan kentteki sporun kurmayları ve taban birlikleri ile omuz omuza hareket edecek olan Kurul, fikirlerin güçlenmesi adına da etkin bir rol üstlenecek. Güçlü bir STK olan İzmit Kent Konseyi’nin Rafet Kırgız’ın varlığı ile İzmit’te spor adına önemli hizmetleri beraberinde getireceğine kesin gözü ile bakılıyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Yalçın Kıldıran: Çok korkuyorum, ama?

Kocaelispor’un eski futbolcu ve teknik adamlarından, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Başiskele Doğantepespor’da genel kaptanlık yapan Yalçın Kıldıran, sorumsuz bir şekilde sokakta gezenler için sitemde bulundu. Kızı Dilara Kıldıran’ın da sağlıkçı olduğuna vurgu yapan Kıldıran şu ifadeleri kullandı: Korkuyor muyum? Evet, çok korkuyorum. Ölmekten mi? Kesinlikle hayır! Bir tane kız evladım var. O benim canım, her şeyim! O da bir sağlık çalışanı… İstanbul'da gecesini gündüzüne katıp hastanede insanların iyileşmesi için çalışıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:47
06:31
13:14
16:51
19:37
21:09