Sait Tuzcu hakemler dernek başkanlığına aday oldu!
Amatör Futbol
23 Şubat 2021 Salı 00:20

Sait Tuzcu hakemler dernek başkanlığına aday oldu!

Kısa adı TFFHGD olan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kocaeli Şubesi 8 Mart’ta Olağan Genel Kurulu’nu yapacak. 42 Evler’de yer alan Gençlik Merkezi’ndeki genel kurul saat 18.00’de başlayacak.

 

HİZMET İÇİN VARIM

2007 yılından beri üyesi olduğum ve ikinci ailem olarak gördüğüm değerli hakem ve gözlemci camiasının bir ferdi olmaktan onur duydum, her zaman duymaya da devam edeceğim. Bu kıymetli ve değerli camianın en iyi şekilde temsil edilmesi, hakem ve gözlemci hocalarımın hak ettikleri değeri yeniden görmeleri için genç ve dinamik bir ekiple gece gündüz, yaz kış demeden hakem ve gözlemci hocalarımın hizmetinde olmaya, canla başla çalışarak üretme arzusu ile yola çıkmaya ekip arkadaşlarımız ile karar verdik.

 

DESTEK VE DUALARINIZI BEKLİYORUZ

Ekibimle birlikte “Ben” değil "BİZ" diyen, kimsenin ötekileştirilmediği, dışlanmadığı, tüm iyiliklerin ve güzelliklerin eksiksiz, fakatsız olarak tüm üyelere sunulacağı bir hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda, başta üyelerimizin olmak üzere camiamıza emeği geçen duayen hocalarımın, bir dönem bu kutlu davada hizmet etmiş olan eski başkanlarımın ve Kocaeli futbol dünyasının tüm paydaşlarının desteklerini ve dualarını bekliyoruz.

 

Spor41 

DİĞER HABERLER

BAL 17-18 Nisan'da başlıyor… Çıkmak çok zor!!!

Amatör ligler aylardır oynanmıyordu. Pandemi bu işten ekmelerini kazanan çok sayıda teknik adam, futbolcu ve kulüp çalışanını mağdur ettiği gibi, özellikle sporcular farklı iş kollarında hayatlarını geçindirmeye devam etti. Sonunda amatörler ile ilgili açıklama yapıldı. Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 17-18 Nisan’da Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) başlatılacağını duyurdu. Türkiye Futbol Federasyonu konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

Saha komiserlerinin kongresi 5 Mart’ta

3 yılda bir gerçekleşecek Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi’nin (TFSKD) 9. Olağan Genel Kurulu, yeni bir erteleme olmadığı takdirde 5 Mart’ta yapacak. Mevcut Başkan Süleyman Karadaş’ın güven tazeleyeceği genel kurulun yapılabilmesi için 50 üyenin 26’sının haziruna imza atması yeterli olacak. Çoğunluk sağlanamazsa genel kurulun ikinci oturumu 12 Mart Cuma aynı yer ve saatte olacak.  Dernekten yapılan açıklama şu şekilde.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:42
07:22
13:23
16:35
19:04
20:32