Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz
Amatör Futbol
14 Şubat 2020 Cuma 23:09

Savaş Demir: Sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiniz

Tam 14 yıl sonra Süper Amatör Lig’e adını yazdıran Arslanbey Organize Sanayispor’da teknik adam Savaş Demir duygularını şu şekilde tarif etti: Tarif edilemeyen mutluluk ve emeğin karşılığı. Alın teri, hem de son damlasına kadar. İyi ki varsınız çocuklar. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz. Beni hiç üzmediniz, hoca bildiniz abi bildiniz, ben de sizleri kardeşim, ailem bildim. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

 

AİLELERİNİZE VE SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Önce sizi yetiştiren ailelerinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Harika evlatlar yetiştirmişler. Saygılı, efendi, ahlaklı, terbiyeli… Bu güzel geceyi bize hazırlayan başkanım Şükrü Arslan, değerli yöneticim Cihan Üzülmez, İsmail Şahin… Sizlere de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şampiyonluk bu kulübe çok yakıştı. Arslanbey Organize Sanayispor, arkadaşlığın, kardeşliğin, ailenin adıdır!

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Yalçın Kıldıran: Çok korkuyorum, ama?

Kocaelispor’un eski futbolcu ve teknik adamlarından, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Başiskele Doğantepespor’da genel kaptanlık yapan Yalçın Kıldıran, sorumsuz bir şekilde sokakta gezenler için sitemde bulundu. Kızı Dilara Kıldıran’ın da sağlıkçı olduğuna vurgu yapan Kıldıran şu ifadeleri kullandı: Korkuyor muyum? Evet, çok korkuyorum. Ölmekten mi? Kesinlikle hayır! Bir tane kız evladım var. O benim canım, her şeyim! O da bir sağlık çalışanı… İstanbul'da gecesini gündüzüne katıp hastanede insanların iyileşmesi için çalışıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:56
06:39
13:16
16:49
19:32
21:03