Taban birliklerinden bayram mesajları
Amatör Futbol
05 Haziran 2019 Çarşamba 19:19

Taban birliklerinden bayram mesajları

Nice bayramlara inşallah...

 

TFF Eski Yönetim Kurulu Üyesi, KASKF Onursal Başkanı, Kocaelispor Eski Sportif Direktörü Rafet Kırgız

Dostlarım, ne mutlu ki bir bayramda daha beraberiz. Daha nice nice bayramlara Rab’bim bizleri ulaştırsın. Kocaeli Bayan Futbol takımını ve Belediye Derincespor’u başarılarından ötürü kutluyorum. Gebzespor, Darıca ve Körfez’e bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Kocaelispor’un nereden geldiğini lütfen unutmayalım. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın inanıyorum ki Kocaelispor’a desteğini verecek. Sadece Kocaelispor’a değil, tüm kulüplere katkısını sunacak. Bunu açıkladı zaten. Sporla ve başarı ile dolu bir sezon bizlerle birlikte olsun. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum.

 

KASKF Başkanı Murat Aydın

Ramazan ayımızı geride bıraktık. Sağ olun, iftarlarınıza davet ettiniz. Sadece 2 gün evimizdeydik. Hepinize davetinizden ötürü teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul etsin Bayramlar sevgi, beraberlik, kardeşliktir. Sürekli böyle anlatırız bayramları. Bu günlerin en güzel tarafı ise insanların bir birini araması, bir araya gelmesi, sohbet etmesi, tokalaşmasıdır. Allah hepimizi nice bayramlara eriştirsin, hepinize sağlıkla, dostlukla dolu bir ömür diliyorum.

 

Futbol İl Temsilcisi ve İzmit Belediyesi Spor Müdürü Mithat Ağa

Ben orada Mithat Ağa olarak değil, tüm spor kulüplerinin bir temsilcisi olarak görevliyim. Aynı il temsilciğinde olduğu gibi. Bayramlar çok güzel günlerdir. Allah’a çok şükür ki buradayız ve bayramlaşıyoruz. Nice nice güzel bayramlar, sahalarda güzellikler olduğu bir yıl bizimle birlikte olsun inşallah.

 

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş

Bizim mutlu günlerimiz var. İki bayramımız halkımız çok çok kıymetli. Bayramlar mutlu olduğumuz günlerdir. Bildiğiniz üzere devamlı statlardayız, dertleşiyoruz, sıkıntıları bir birimize anlatıyoruz. Ama bayramlarda bunu unutuyoruz. Bundan sonraki bayramlarda da birlikte olmak dileği ile herkesin Ramazan bayramını kutluyorum.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:50
06:32
13:07
16:38
19:19
20:49

SÜPER LİG PUAN DURUMU