Türkiye’de 1 tane KOCAELİ MASTERLER var… O da biziz!
Amatör Futbol
22 Mart 2020 Pazar 17:37

Türkiye’de 1 tane KOCAELİ MASTERLER var… O da biziz!

İki kez Türkiye, 1 kez de Marmara Masterler şampiyonu olan, kadrosunda bir birinden yetenekli ve önemli futbolcuları barındıran Kocaeli Masterler aynı isim ile faaliyetlerini sürdürenleri şaşkınlıkla izliyor.

 

SESİMİZİ ÇIKARMADIK DİYE!

Kocaeli Masterler Yönetim Kurulu konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Türkiye’de ve Kocaeli’de 1 tane Kocaeli Masterler var, o da biziz! Kimileri, sesimizi çıkarmadık diye halâ ismimizi kullanmaya devam ediyor. Sevgili arkadaşlarım… Aynı ilin insanlarıyız ve yıllardır hep beraberiz. Aynı takım ve ya takımlarda beraber futbol da oynadık. Neden halâ bizim ismimizi kullanıyorsunuz! Lûtfen bir daha adımızı kullanmayınız!” İfadelerine yer verdi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Yalçın Kıldıran: Çok korkuyorum, ama?

Kocaelispor’un eski futbolcu ve teknik adamlarından, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Başiskele Doğantepespor’da genel kaptanlık yapan Yalçın Kıldıran, sorumsuz bir şekilde sokakta gezenler için sitemde bulundu. Kızı Dilara Kıldıran’ın da sağlıkçı olduğuna vurgu yapan Kıldıran şu ifadeleri kullandı: Korkuyor muyum? Evet, çok korkuyorum. Ölmekten mi? Kesinlikle hayır! Bir tane kız evladım var. O benim canım, her şeyim! O da bir sağlık çalışanı… İstanbul'da gecesini gündüzüne katıp hastanede insanların iyileşmesi için çalışıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:45
06:29
13:14
16:52
19:38
21:10