Yalçın Kıldıran: BAL’ın oynatılması intihardır!
Amatör Futbol
28 Mayıs 2020 Perşembe 15:02

Yalçın Kıldıran: BAL’ın oynatılması intihardır!

Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcilerimizden Başiskele Doğantepespor’da İdari Menajer, Kocaelispor’un bir döneme damga vurmuş futbolcularından Yalçın Kıldıran, BAL’da liglerin devam edecek olmasını eleştirdi.

 

MADDİ SIKINTILAR BÜYÜK

Kıldıran konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Türkiye Futbol Federasyonu Amatör Birimi’ne bir uyarı yapmak istiyorum. Yapmayın etmeyin… Bölgesel Amatör Ligi’ni oynatmak intihardır! Bal takımlarının %90 'ı bırakın liglerin bitmesi için oynanacak maçlara gitmeyi takımlarını toplamak için bile maddi sıkıntı içinde. Bir de bunun manevi yönü var.

 

HER HAFTA NASIL TEST YAPTIRILABİLİR?

Bu takımların profesyonel takımlar gibi olanakları yok ki haftada bir korona testi yaptırsın! Kulüpler futbolcusunun yatacağı yerin, yiyeceği yemeğin hesabını yapıyor. Gelin bu yanlış kararınızdan vazgeçin ya da bu kulüplerimize bu dönemi atlatabilmeleri için bütün masraflarını karşılayın. Sizlere kulüpler olarak yazılı bir beyannamemiz olacak. İnşallah dikkate alırsınız.

 

 

DİĞER HABERLER

Sıkıntı yok! Bu işler hep bizde zaten!

Kocaeli Gazetesi’nin 26 Haziran’daki spor eki sayısında, 9 aydır boşta olan ve Gençlik Merkezleri Sorumlusu Fatih Dizdar’ın vekaletten yürüttüğü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürlüğü koltuğuna, antrenörlük yapan, 14 yıldır da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde personel olan Barış Çoban’ın atanacağını Erdem Övüç okuyucularına “Özel haber” olarak manşetten duyurmuştu. Bu habere itimat edilmedi, isme karşı çıkıldı, tarafımıza ulaşanlar Çoban’ın spor müdürü olmasının imkansız olduğunu dile getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:10
05:28
13:16
17:16
20:43
22:41