Yasemin ve Umut birbirine çok yakıştı
Amatör Futbol
16 Kasım 2019 Cumartesi 20:26

Yasemin ve Umut birbirine çok yakıştı

İlimizin başarılı spor muhabirlerinden Umut Karagöz, hayatını Yasemin Hanım ile birleştirdi. Genç çifti düğünlerinden akrabaları ve dostları yalnız bırakmadı.

 

6 YILDIR BİRLİKTELERDİ

Mukaddes ve Sedat (Merhum) Uygun’un dünyalar güzel kızları Yasemin ile Emel ve Mustafa Karagöz’ün yakışıklı oğlu Umut bir ömür boyu aynı yastığa baş koymak için “Evet” dedi. Yaklaşık 6 yıl önce tanışan ve uzun süredir birlikteliğini evlilik ile taçlandıran Yasemin ve Umut’un düğünleri İzmit Bekirdere Mevlana Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

 

 

ÇOK DUYGUSAL VE MUTLULARDI

Gelin Yasemin Karagöz’ün şahitliğini Seda Durmaz yaparken, Damat Umut’un şahitliklerini ise Engin Akdeniz ve Recep Kocaman yaptı. Oldukça heyecanlı, mutlu ve bir o kadar da duygusal oldukları gözlenen genç çifti mutlu günlerinde akrabaları, arkadaşları ve Umut’un gazeteci dostları yalnız bırakmadı. Gazetemiz olarak Yasemin – Umut çiftini kutluyor, bir ömür boyu aile saadeti diliyoruz.

 

Spor41

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Kocaeli’nin kadın futbolunda önlenemez yükselişi!

İlimiz kadın futbolu, bin bir türlü cefa çekse de, ilgisizlik tavan yapsa da,  birkaç yürekli insan sayesinde yıllardır yapılan yatırımların karşılığını almaya devam ediyor. Tüm sezonlarda Türkiye şampiyonlukları elde eden ve kürsüden inmeyen, iki kez de Dünya ikinciliği gururu yaşatan kızlarımız Milli takımlara da sık sık davet alıyor. Kadın A Milli Takımımızın 14-16 Aralık tarihleri arasında İstanbul'da yapacağı hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:21
08:09
13:06
15:27
17:41
19:18