Darıca GB, sosyal medyası ile fark yaratıyor!
Darıca G.B.
24 Mart 2020 Salı 18:07

Darıca GB, sosyal medyası ile fark yaratıyor!

Darıca Gençlerbirliği’nin sosyal medyası son derece aktif. Kulüp ile ilgili tüm detaylar Rasim Akar tarafından koordine ediliyor.

 

KURUMSAL ANLAMDA ÇOK ÖNEMLİ

Kulüplerin sosyal medyaları son yıllarda kurumsal anlamda hayli önem arz etmeye başladı. Tanıtım anlamında kulüplerin bu departmanındaki yaratıcı fikirleri futbolun ve sporun da güzelleşmesini sağlayan unsurlar arasında başı çekiyor. Kocaelispor’un sosyal medyasını Ege Durak, Belediye Derincespor’un Hasan Yalçın ve Gölcükspor’un da Bülent Badiş yönetiyor. Bu üç yetenekli emekçi arkadaşımız da basın mensuplarına katkı sunuyor.

 

YOK YOK

3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Darıca Gençlerbirliği’nin de sosyal medyası son derece aktif. Facebook, twitter ve instagram için içerik üretimi ve takımın hafta içerisindeki çalışmalarının bilgilerinin verilmesi, iç ve dış sahadaki tüm maçların hikayeleri Darıca Gençlerbirliği’nin sosyal medyasında yer buluyor. Öte yandan Darıca ekibinin Youtube kanalı da açıldı. Kanal için içerik çekimi yayınlanması, prodüksiyonu gibi işlerin yapılması, basın ile kulüp arasındaki koordinasyonun sağlanması gibi konular da Rasim Akar tarafından koordine ediliyor.

 

ELİNDEN HER İŞ GELİYOR

Rasim Akar basın sektörüne 1994 yılında radyoculuk ile başladı. Ardından Darıca TV, Kanal Artı, Kanal 5N’de genel yayın yönetmenliği yaptı. Son olarak ise Seka Haber ve Seka TV’yi kurdu. Bölgenin ilk en teşekküllü canlı yayın aracını Rasim Akar imal etti. Böylesine donanımlı bir basın emekçisinin Darıca Gençlerbirliği bünyesinde yer almasının kulüp adına da önemli olduğu belirtiliyor.

 

Spor41

 

https://www.facebook.com/1934DaricaGB - Facebook adresi 

 

https://twitter.com/daricagb1934 - Twitter adresi 

 

https://www.instagram.com/daricagenclerbirligisporkulubu/ - Instagram adresi

 

https://www.youtube.com/channel/UCRM9DuAAiMYDBkKbG5kPixw - Youtube kanalı

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:13
08:00
13:01
15:26
17:41
19:16