Darıca Gençlerbirliği çok hassas!
Darıca G.B.
12 Mayıs 2020 Salı 19:22

Darıca Gençlerbirliği çok hassas!

3. Lig 3. Grup’ta Play-Off hedefi ile mücadele eden Darıca Gençlerbirliği’nde ara verilen ve 12 Haziran’da başlaması beklenen lig öncesi çalışmalarını kontrollü ve disiplinli bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

 

TESTLERİ YAPILDI

Darıca Gençlerbirliği Kulübü geride bıraktığımız cuma günü kendi tesislerinde toplandı. Teknik ekip ve futbolcular girişte ateş ölçümleri yaptırdıktan sonra odalarına çekilerek izole edilmeleri sağlandı. Teknik heyete, futbolculara ve kulüp çalışanlarına, Başkan Arif Gülen tarafından kişisel bakım paketi verildi. Daha güvenli bir ortamda çalışmaların devam etmesi için, futbolcu, teknik heyet ve kulüp çalışanlarına Covid-19 testleri yaptırıldı. Test sonuçlarını bekleyen Sarı Yeşilli ekipte izolasyon ve sosyal mesafe kuralları konularında oldukça hassas davranılıyor.

 

Spor41

 

Darıca Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Arif Gülen, takımla yaptığı toplantıda kendilerine güvendiğini belirtti. 

 

Darıca Gençlerbirliği Kulübü geride bıraktığımız cuma günü kendi tesislerinde toplandı. Antrenmanlara kaldığı yerden başladı. 

 

Futbolcu, teknik heyet ve kulüp çalışanlarına Covid-19 testleri yaptırıldı. 

 

Teknik heyete, futbolculara ve kulüp çalışanlarına, Başkan Arif Gülen tarafından kişisel bakım paketi verildi. 

DİĞER HABERLER

Çınaraltı’ndan bayram mesajı

Darıca Gençlerbirliği’nin cefakar taraftarı Çınaraltı’nın grubunun liderlerinden Hasan Zengin, Ramazan Bayramı mesajı verdi. Zengin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  Ramazan ayı bereket, kardeşlik, paylaşma zamanıdır. Ramazan ayı nefsimizi terbiye ettiğimiz, yuvalarımıza bolluk ve bereket getiren mübarek bir aydır. Ramazan, kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma ayıdır. Yüce Allah'ın affına erebilmek için affetme ayıdır.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:10
05:24
13:09
17:08
20:33
22:29