Eyyy kulüp müdürü! Hangi hakla, vasıfla ararsın
Darıca G.B.
13 Şubat 2020 Perşembe 09:25

Eyyy kulüp müdürü! Hangi hakla, vasıfla ararsın

Darıca Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Arif Gülen, Gölcükspor maçında yaşanan olaylara da değindi.

 

GÖLCÜKSPOR KARDEŞ TAKIMIMIZDIR

Başkan Gülen, iki kişinin yaptığını camiaya mal edemeyeceklerini belirtti ve şunları söyledi: En baştan ifade edeyim. Gölcükspor bizim kardeş takımımız. Öyle de kalacak. Yaşanan olayların ardından PFDK futbolcumuz Emre Alan’a 3 maç ve 900 lira para cezası, Erdem Korkmaz’a da 4 maç ve 1.200 lira para cezası verdi.

 

KAMPTA BEN BİLE ARAYAMAM

Bakın… Darıca Gençlerbirliği kamptayken ben bile kimseyi arayamam. Konsantrasyonu bozulmasın diye müzik bile dinletmem. Benim işim değil. Eyyy Gölcükspor Kulüp Müdürü. Seni yolda görsem tanımam. Sen ne cesaretle, hangi vasıfla maçtan 1 gün önce benim futbolcumu arayıp “Emreciğim nasılsın canım. Gel sana pasta börek yedireyim, Erdem abinin de selamı var, bekliyoruz” diyorsun!

 

DÜNYA’YA REZİL OLDUK

Bu ne demek! Diyemezsin! Bir kulübün müdürü diğer kulübün müdürünü arar. Formayı sorar, bayrağı sorar. Gerekirse ona “Canım, cicim” der. O’na küfür edecekse eder. Futbolcuyu, dünyanın en iyi niyeti ile bile kamptayken ararsan yanlış yaparsın. Bunu şike sayarım. Gölcük kulübünün değerli başkanına da kırıldım. Beni özür için aramasın, ama bir geçmiş olsun demek için aramalıydı. Dünya’ya rezil olduk ve adres de kardeş dediğimiz Gölcük Stadı!

 

GÖLCÜKSPOR’DAN ZEYTİN DALI BEKLİYORUZ

Açıkçası “Ahmet Özer ile ilgili bir sorun yaşarız” diye düşünürken Emre Alan ile yaşamamız beni şaşırttı. Dünya’nın en kolay şeyi yakmaktır, yıkmaktır. Hüseyin Başkan’a “Darıca sizi nasıl karşıladı? diye” sorulsun. Ben misafir takımın soyunma odasına girdim ve “Arkadaşlar hoş geldiniz. Ayağınız düz bassın” dedim. O makamı işgal edenlerden hala zeytin dalı bekliyoruz.

 

BİR TELEFON BİLE GELMEDİ

Her ne olursa olsun birlikte bu işi çözmek için mücadele etmeliydik. Ben taraftar dernek başkanlarımı, futbolcumu alıp, Gölcüklü kurmaylarla bir araya gelip, basının karşısına çıkıp kardeşlik mesajları verirdim. Ancak Gölcük’ten hala bir telefon bile gelemedi. Bu camia benim dedemden de büyük. Kentteki futbol severleri bir birine düşman etmeyelim.

 

BU CEZAYI HAK ETMEDİK, HUKUKİ MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Bir futbolcu, bir personelin hatasını koca bir camiaya mal etmeyelim. Gölcük de bizim. Plakamız da aynı. Bizim hatamız ben Almanya’dayken maç öncesi edilen telefonla ilgili bana bilgi verilmemesiydi. Öyle olsaydı. Hemen devreye girer ve rakibimizi arardım. Olayı köpürtme taraftarı değildim. Bunun üzerine gitmek de vandallık olurdu. Bu cezayı hak etmedik, hukuk mücadelemize devam edeceğiz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:13
08:00
13:01
15:26
17:41
19:16