Murat Onar: Beni de şaşırttı!
Darıca G.B.
23 Mayıs 2020 Cumartesi 13:21

Murat Onar: Beni de şaşırttı!

Covid-19 testi pozitif çıkan ve Darıca Farabi Hastanesi’nde tedavi altına alınan Gölcükspor Kaleci Antrenörü Murat Onar, geçmiş olsun mesajları gönderen herkese teşekkür ederken, ilk testin negatif, birkaç gün sonra yaptırdığı ikinci testin sonucunun pozitif çıkmasının kendisini şaşırttığını söyledi.

 

YANIMDA OLDUNUZ

Öncelikle bu zorlu süreçte ülkenin dört bir yanından arayıp şifa temennilerini dile getiren, mesaj atan, dualarını gönderen, bilgi almak için hastaneyi ve beni defalarca arayan dostlarıma, arkadaşlarıma, binlerce kez teşekkür ederim ayrıca yanımda olduklarını hissettiren kulübüm Gölcükspor ile beraber özellikle Gebzespor camiasına ayrıca teşekkür ediyorum. Sağlık durumum şuanda çok iyi, tahlillerim, tomografilerim temiz çıktı. Emin ellerde tedavi sürecim başladı.

 

HERHANGİ BİR BELİRTİM YOKTU

Tüm dünyaca etkilendiğimiz bu sınavı en kısa sürede atlatmayı diliyorum. İyiyim ve güzel dileklerinizle, dualarınızla daha da iyi olacağım. Gölcükspor’da yapılan ilk testler sonunda sonuçlarımın negatif olmasına rağmen değerli eşim ve çocuğumun yanına gitmeden bir hafta sonunda tedbir amaçlı bir test daha yaptırmak istedim. Herhangi bir belirti ile karşılaşmamış olmama rağmen sonucun pozitif olarak çıkması açıkçası beni de şaşırttı fakat sevindiğim tarafım yakınlarımı bu süreçte uzak tutmak oldu. En kısa zamanda normal hayatlarımıza sağlıklı ve endişesiz olarak devam etmek dileğiyle şimdiden hayırlı bayramlar.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31