Özgür Vurur’dan, Arif Gülen’e ironisi bol cevap!
Darıca G.B.
14 Şubat 2020 Cuma 16:28

Özgür Vurur’dan, Arif Gülen’e ironisi bol cevap!

Devre arasında Darıca Gençlerbirliği ile yollarını ayıran Teknik Direktör Özgür Vurur, Darıca Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Arif Gülen’in düzenlediği basın toplantısında kendisini hedef alan açıklamalarına çok sert bir dille cevap verdi.

 

KENDİSİ DE BİLİYOR

Başarılı teknik adam izin gününde böbrek hastası olan babasının yanına gitmesinin bardağı taşıran son damla olduğunu belirtti ve şu açıklamayı yaptı: 19.12.2019 tarihinde futbolcu kardeşlerim, ekibim, kulüp personelimiz ve taraftarlarımızla birlikte 28 puan toplayarak ayrıldığımız Darıca Gençlerbirliği camiasına zarar vermemek için sustuğumuz, ayrıldığımız ilk günden itibaren sürekli olarak ağır ithamlarda bulunan Arif Gülen’in son olarak benim için hayatımın anlamı olan ailem ve kendisinin de bildiği böbrek hastası olan babamın yanına maçlardan sonra izin gününde gitmemi gündeme getirmesi bardağı taşıran son damla olmuştur.

 

HANİ İMRARATORDUM!

Haziran ayında Ankara’daki görüşmemizde “Hocam ben yenilmekten bıktım, bu sezon 14. sıradan aşağı inmeyelim yeter” dediğiniz, sezon açılıp maçlar oynanmaya başladıktan sonra, “Ben senden futbolu öğrenmek istiyorum, imparatorsun” dediğiniz, 19 Aralık’ta ekibimle birlikte kulüpten ayrıldıktan sonra ise 6 ayda öğrendiğiniz futbol terimleriyle eleştirdiğiniz, kariyerinde 16 yıl futbol oynamış, Süper Lig hariç her şampiyonluğu yaşamış, hocalık kariyerinde şampiyonluk ve Play-Off’lar yaşamış bir teknik direktör olarak teknik, taktik, rejenerasyon,  oyuncu değişikliklerini, antrenman metodlarını bilmeden ekibim ve futbolcu kardeşlerimle birlikte 28 puan topladık.

 

KILIF ARAMAYIN

2. devrede oynanan 5 maç sonunda engin futbol bilginiz ve yaptığınız ince dokunuşlarla ortaya çıkardığınız başarısızlığa kılıf aramak yerine, hiçbir bilgisi olmayan Özgür Hoca ve ekibi ile uğraşmak yerine, gündem değiştirmek yerine, benimle hiçbir zaman konuşamadığınız, ancak konuştuğunuza kendinizi bile inandırdığınız rejenerasyon, teknik, taktik, farklı 11 belirleme, testlerin zamanlaması, oyuncu değişikliği gibi konularda kendinizi geliştirmenizi tavsiye eder, ben ve ekibimin futboldan anlamadığı için hiçbir zaman göremediği ilk 11’e, kadroya, sonradan oyuna hiçbir maçta almadığımız, size milyon dolarlar kazandıracak genç arkadaşımızı son maçlara bırakmadan sahaya çıkarmanızı öneririm.

 

OLAĞANÜSTÜ(!) PROJELERİNİZLE İLGİLENİN!

1934 yılında kurulmuş, sizin deyiminizle “Para kazanmak için” satın aldığınız bu güzide kulüpte, kılavuzunuzla birlikte yaptığınız ve yapacağınız olağanüstü projelerle ilgilenmenizi tavsiye eder, şahsım ve ekibimin adının kılavuzunuzun ve şahsınızın yapacağı açıklamalarda geçmemesini temenni ederim. Çünkü gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. Çalıştığımız süre içerisinde başlarında bir “Teknik Direktör olmadan” 28 puan toplayan ekibimin ve futbolcu kardeşlerimin alnından öper, oynayacakları maçlarında başarılar dilerim.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Zeynel Korkmaz

Hahhaa çok iyi kapak olmuş çakma başkan ve Kolpaçino azerilere

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:13
08:00
13:01
15:26
17:41
19:16