Sahanın içinde olacaksın, futbolcuna dokunacaksın!
Darıca G.B.
19 Ekim 2019 Cumartesi 00:49

Sahanın içinde olacaksın, futbolcuna dokunacaksın!

Darıca Gençlerbirliği Teknik Direktörü Özgür Vurur tüm futbolcular tarafından çok sevilirken bir kadar da kendisinden çekinilen bir teknik adam olarak dikkat çekiyor.

 

NİTELİKLİ VE HIRSLI BİR TEKNİK ADAM

Antrenmanlarda kimsenin gözünün yaşına bakmayan ve sisteminin dışında hareket eden futbolculara eksiklerini hatırlatmakta geri kalmayan Vurur, zaman zaman sporculara sitem ediyor. Antrenmanlarda genel olarak sahanın içinde olan ve tüm futbolculara bire bir dokunan Özgür Vurur’un heyecanı ve hırsı dikkati çekerken, futbolcular da hata yapmamak için ayrı bir çaba sarf ediyor. Takıma sabırlı bir futbol oynatan, zengin oyun varyasyonlu, rakibe göre çözüm üreten ve maç içinde rakibin oyununu çözen bir taktik ustası olarak bilinen Özgür Vurur, liglerin aranan teknik adamları arasında yer alıyor.

 

Spor41

 

 

 

DİĞER HABERLER

Çınaraltı’ndan bayram mesajı

Darıca Gençlerbirliği’nin cefakar taraftarı Çınaraltı’nın grubunun liderlerinden Hasan Zengin, Ramazan Bayramı mesajı verdi. Zengin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  Ramazan ayı bereket, kardeşlik, paylaşma zamanıdır. Ramazan ayı nefsimizi terbiye ettiğimiz, yuvalarımıza bolluk ve bereket getiren mübarek bir aydır. Ramazan, kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma ayıdır. Yüce Allah'ın affına erebilmek için affetme ayıdır.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:11
05:25
13:09
17:08
20:32
22:28